1. Place zabaw
  2. Urządzenia linowe

Urządzenia linowe

Bezpieczne i przyjazne urządzenia linowe dla dzieci

Prezentujemy nowoczesne urządzenia linowe na place zabaw, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać zarówno wyobraźnię, jak i zdolności psychomotoryczne. W ofercie znajdują się takie produkty jak karuzela Orle Gniazdo, Równoważnia Kombi, Most Przygoda, Las Krasnali czy „Punkt Obserwacyjny”. Dzięki dziecięcej kreatywności zamieni się w prawdziwy statek, a na siatce Easy-Climb 1 najmłodsi opanują z kolei podstawy wspinaczki.

Oferowane urządzenia linowe dla dzieci stanowią gwarancję pełnego bezpieczeństwa i doskonałej zabawy. Wszystkie przyrządy produkujemy zgodnie z obowiązującymi normami z wysokiej jakości elementów odpornych na skrajne warunki atmosferyczne oraz korozję. Produkty objęte są gwarancją i posiadają wymagane certyfikaty.

Bogaty wybór umożliwia tworzenie dowolnych konfiguracji. Korzystanie z urządzeń linowych dla dzieci jest intuicyjne – maluchy mogą stawiać sobie wyzwania, które następnie samodzielnie pokonają.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i składania zamówień. Urządzenia linowe dla dzieci z pewnością okażą się fantastyczną atrakcją.