1. Sprzęt sportowy Haspo
  2. Sprzęt sportowy Haspo
  3. Bramki do piłki nożnej
Sprzęt sportowy Haspo > Sprzęt sportowy Haspo > Bramki do piłki nożnej

Przenośne bramki piłkarskie, ze składanymi wspornikami siatki (5 x 2 m)

PLN 6 080,87 * PLN 6080.87 * bez VAT: PLN 4 943,80

Numer artykułu: 1205-HA

Właściwości Opis
Numer artykułu: 1205-HA
Rozmiar: 5 x 2 m
Rodzaj: przenośna
Wymiary profili: 80/80 mm
Producent: Haspo
Uwaga: Towar gabarytowy

Przenośne bramki piłkarskie do obiektów zamkniętych, ze składanymi wspornikami siatki i aluminiowymi złączami narożnymi.
Rozmiar: 5 x 2 m.

Rama główna wykonana jest z kwadratowych profili 80/80 mm, a rama dolna oraz wsporniki siatki wykonane są w formie aluminiowych rurek o średnicy 40 mm. Dolna rama posiada otwory umożliwiające przytwierdzenie do podłoża. W skład wchodzi system mocowania siatki. Dla ochrony podłóg na salach gimnastycznych zastosowano filcowe ochraniacze i zamknięcia słupków uniemożliwiające kontakt bramki z podłogą. 

Wykończone anodowanym matowym srebrem, za dodatkową opłatą w czarne lub czerowne pasy.
Wyposażone w art. 1227-HA/12279-HA/211-HA spełniają wymagania normy EN 748 oraz posiadają certyfikat TÜV.


Coraz więcej meczy rozgrywanych jest w obiektach zamkniętych. Dotychczas jednak brakowało odpowiednich bramek piłkarskich spełniających wymagania tej dyscypliny. Te do piłki ręcznej 3 x 2 m dostępne na sale gimnastyczne były zbyt małe - a bramki używane na świeżym powietrzu nie spełniały wymagań sal gimnastycznych. Dlatego w oparciu o pozytywne doświadczenia ze składanymi wspornikami siatki opracowano ten model. Cechuje się wyjątkową stabilnością konstrukcji, którą można złożyć jeśli bramka nie jest używana - oszczędzając w ten sposób miejsce w magazynie.