1 października 2015

Październikowe promocje!

Drodzy Partnerzy, Klienci, Miłośnicy Sportu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami!


Siatki na bramki do piłki nożnej „przyjazne” dla obiektywów
Dzięki współpracy z niemiecką ligą piłki nożnej oraz stacjami telewizyjnymi są już dostępne nasze innowacyjne siatki zoptymalizowane pod kamery. Biały kolor siatki od strony boiska sprawia, że jest ona doskonale widoczna dla zawodników, podczas gdy czarny kolor od strony trybun zapewnia widzom i kamerom doskonałą widoczność. Wiele niemieckich klubów sportowych już przetestowało te siatki i są z nich niezwykle zadowolone.
Siatki posiadają patent DE 20 2014 101 814 U1.
Od 1 do 31 października 2015, w ramach oferty specjalnej, siatki będą dostępne z 10% rabatem.

Systemy piłkochwytów HUCK
Nasza październikowa oferta (ważna od 1 do 31 października) obejmuje kompletne piłkochwyty HUCK, wraz ze słupami oraz elementami montażowymi. System piłkochwytów HUCK został stworzony specjalnie na polski rynek. Umożliwia zawieszenie siatki w bezpieczny sposób, zapewniający jej długotrwałość.
Unikalny system mocowania może być stosowany zarówno przy nowych instalacjach, jak i montowany na dotychczasowych słupach. Do chwili obecnej system ten jest wykonywany i znany na terenie całej Polski. Chętnie prześlemy Państwu więcej informacji odnośnie systemu.
W ramach październikowej oferty specjalnej oferujemy kompletny system piłkochwytów z 10% rabatem!

Ponadto w październiku wszystkie zamówienia o wartości powyżej 2,500 pln netto (oprócz towarów gabarytowych) wysyłamy GRATIS!

Wszystkie oferty dotyczą zamówień złożonych w okresie od 1 do 31 października.


Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.
Zespół HUCK Polska