1. Siatki budowlane
  2. Siatki na rusztowania

Siatki na rusztowania

Siatki montowane na rusztowaniach

Wykonane z polipropylenu siatki na rusztowania stosowane są w branży budowlanej jako zabezpieczenie rusztowań podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych. Ich znakomite parametry chronią elewacje przed niekorzystnym wpływem promieni słonecznych, deszczu, śniegu oraz przed porywami wiatru. Ograniczają także ilość pyłu budowlanego wydostającego się poza teren budowy. Siatki dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, jak również o różnej grubości oczek. Dostępną ofertę uzupełniają plandeki i akcesoria montażowe.

Każda siatka na rusztowanie wyróżnia się wysoką odpornością na rozerwanie. Doskonałą jakość potwierdzają dołączane certyfikaty. Siatki są wyjątkowo łatwe w montażu i bez problemu dają się dopasować do panujących na budowie warunków. Ochraniają nie tylko pracowników, ale także przechodniów oraz inne osoby znajdujące się w pobliżu terenu budowy. Odznaczają się dużą elastycznością, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa.

Profesjonalne siatki na rusztowania

Dbając o bezpieczeństwo i wygodę na placu budowy, warto zainwestować w produkty, które zapewnią sprawną realizację zleceń. Nasz sklep dysponuje różnorodnymi siatkami na rusztowania. Szeroki asortyment umożliwia dostosowanie produktu do konkretnego rodzaju prac. Klienci mogą zakupić m.in. plandeki wykonane z włókien tasiemkowych, tkaniny z otworami do montażu czy siatki boczne. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria niezbędne w trakcie wykonywania prac na placu budowy – m.in. pasy zapinające, klipsy oraz zapasowe rurki do rusztowań.

Komfort pracy dzięki siatkom na rusztowania

Odpowiednie zabezpieczenie terenu wokół budowy stanowi bardzo ważną kwestię, której nie należy lekceważyć. Za pomocą siatki na rusztowania uda się skutecznie i szybko ochronić otoczenie przed zanieczyszczeniem, a także przed przedmiotami, które mogą spaść z obiektu. Kawałki gruzu czy ciężkie narzędzia stanowią zagrożenie dla każdej osoby znajdującej się w pobliżu konstrukcji i mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu. Zachęcamy zatem do wyboru właściwej formy ochrony.