1. Sport
  2. Sprzęt aluminiowy
  3. Bramki do piłki nożnej
Sport > Sprzęt aluminiowy > Bramki do piłki nożnej

Przenośne bramki piłkarskie "Compact" (5 x 2 m)

Numer artykułu: 10511-HA

Właściwości Opis
Numer artykułu: 10511-HA
Rozmiar: 5 x 2 m
Głębokość: 1,5 m
Rodzaj: przenośna
Wykonanie: składana - spawane narożniki
Wymiary profili: 120/100 oraz 40/80 mm
Producent: Haspo
Uwaga: Towar gabarytowy

Przenośne bramki piłkarskie "Compact", z narożnikami spawanymi pod kątem.
Rozmiar: 5 x 2 m, głębokość 1,5 m

Główna rama wykonana z owalnych profili 120/100 mm, a dolna oraz wsporniki siatki wykonane są z profili prostokątnych 40/80 mm. Dolna rama posiada duże, 25-milimetrowe otwory umożliwiające przytwierdzenie do podłoża. W skład wchodzi system mocowania siatki.

Wykończone jasnym aluminium.
Wyposażone w art. 1228-HA/12289-HA/211-HA spełniają wymagania normy EN 748 oraz posiadają certyfikat TÜV.


"Compact” oznacza, że konstrukcja ramy głównej jest zespawana w jednym elemencie, podobnie jak cała rama dolna. Konstrukcje ram przykręca się do siebie za pomocą wkrętów samozabezpieczających. Do zamontowania pozostaje tylko konstrukcja wspornika siatki, oraz sama siatka - i bramka jest gotowa do użycia. Kompaktowa konstrukcja zapewnia efekt amortyzujący wstrząsy, odciążając konstrukcję. Oznacza to, że w miejscu spawań słupka i podstawy nie występują charakterystyczne pęknięcia zmęczeniowe.

Powodem, dla którego stworzyliśmy linię produktów z narożnikami spawanymi pod kątem 45º są klienci potrzebujący bardziej stabilnych i trwałych urządzeń. Trwałość jest zapewniona dzięki skośnym spawom pomiędzy poprzeczką a słupkami oraz dzięki wzmocnieniu złączy poprzez ich przyspawanie do połączeń słupków z wspornikiem.