1. Sport
  2. Sprzęt aluminiowy
  3. Bramki do piłki nożnej
Sport > Sprzęt aluminiowy > Bramki do piłki nożnej

Przenośne bramki piłkarskie, składane (5 x 2 m)

Numer artykułu: 1205-HA

Właściwości Opis
Numer artykułu: 1205-HA
Rozmiar: 5 x 2 m
Głębokość: 1 m
Rodzaj: przenośna
Wykonanie: składana - składane narożniki
Wymiary profili: 80/80 mm
Producent: Haspo
Uwaga: Towar gabarytowy

Przenośne bramki piłkarskie do obiektów zamkniętych, ze składanymi wspornikami siatki
Rozmiar: 5 x 2 m, głębokość 1 m

Rama główna oraz dolne wsporniki bramy dolnej wykonane z kwadratowych profili 80/80 mm, a łącznik bramy dolnej oraz wsporniki siatki wykonane w formie aluminiowych rurek o średnicy 40 mm. Dolna rama posiada duże, 25-milimetrowe otwory umożliwiające przytwierdzenie do podłoża. W skład wchodzi system mocowania siatki.

Wykończone anodowanym matowym srebrem, za dodatkową opłatą w czarne lub czerowne pasy.
Wyposażone w art. 1227-HA/12279-HA/211-HA spełniają wymagania normy EN 748 oraz posiadają certyfikat TÜV.


Coraz więcej meczy rozgrywanych jest w obiektach zamkniętych. Dotychczas jednak brakowało odpowiednich bramek piłkarskich spełniających wymagania tej dyscypliny. Te do piłki ręcznej 3 x 2 m dostępne na sale gimnastyczne były zbyt małe - a bramki używane na świeżym powietrzu nie spełniały wymagań sal gimnastycznych. 

Dlatego w oparciu o pozytywne doświadczenia ze składanymi wspornikami siatki opracowano ten model. Cechuje się wyjątkową stabilnością konstrukcji, którą można złożyć jeśli bramka nie jest używana - oszczędzając w ten sposób miejsce w magazynie. Dla ochrony podłóg na salach gimnastycznych zastosowano filcowe ochraniacze i zamknięcia słupków uniemożliwiające kontakt bramki z podłogą. 

Przez wiele lat standard wykonywania bramek do młodzieżowej piłki nożnej utrzymywany przez Haspo okazywał się sukcesem. Nie działo się to przypadkowo. Haspo Sportgeräte opatentowało wgłębienie na śruby w łączeniu ramy głównej, która cechuje się większą stabilnością niż w przypadku wkrętów z łbem łożyskowym. Wszystkie zastosowane wkręty posiadają zintegrowane ryglowanie, dzięki czemu śruby się nie luzują.