1. Siatki sportowe
  2. Sporty plażowe i rekreacyjne

Sporty plażowe i rekreacyjne

Specjalistyczne siatki do siatkówki plażowej

Siatkówka plażowa to doskonały sport w czasie lata. Aby cieszyć się grą zespołową, wystarczy piaskowe boisko, piłka oraz siatka. Ten ostatni produkt mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, ponieważ zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnych elementów wyposażenia sportowego. Przy wykorzystaniu naszych siatek do siatkówki plażowej możliwe będzie również rozegranie meczu badmintona, soccer tenisa, piłki nożnej czy tenisa plażowego. Zapewniają zatem wiele możliwości świetnej rozrywki, a przy tym są wykonane z niezwykle trwałych materiałów. W ofercie siatek do siatkówki plażowej znajdują się m.in. siatki treningowe oraz siatki turniejowe. Każda z nich dostępna jest w różnych wymiarach, dzięki czemu łatwo dopasować ją do rozmiarów boiska. Na uwagę zasługują także gotowe komplety przeznaczone do siatkówki rekreacyjnej. W tym przypadku główną rolę również odgrywa siatka do piłki plażowej, jednak w zestawie są dostępne także dodatkowe elementy.

Siatka do piłki plażowej – niezbędne dodatki

Sama siatka do piłki plażowej nie wystarczy. Niezbędne okażą się też specjalne akcesoria, takie jak chociażby linie wyznaczające pole do gry w siatkówkę plażową, elementy mocujące linie i słupki, torba na siatkę, kieszenie do antenek, linia kewlarowa i wiele więcej. Dzięki naszej siatce do piłki plażowej rozegranie wspaniałego meczu szybko stanie się rzeczywistością.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na szczególną uwagę zasługują m.in. siatka do piłki plażowej, siatki do koszykówki oraz siatki do siatkówki plażowej.