1. Siatki budowlane
  2. Plandeki
  3. Nieprzepuszczające powietrza

Nieprzepuszczające powietrza

Plandeka nieprzepuszczająca powietrza

Plandeki mają za zadanie chronić przed niekorzystną pogodą oraz innymi czynnikami, które mogą uszkodzić znajdujące się pod nimi przedmioty. Plandeka nieprzepuszczająca powietrza zabezpiecza więc przed silnym wiatrem, deszczem, śniegiem, kurzem i pyłem. Jest również odporna na działanie promieni UV. Swoje właściwości plandeka nieprzepuszczająca powietrza zawdzięcza polipropylenowi. To materiał całkowicie bezpieczny zarówno dla środowiska, jak i dla ludzi.

Wytrzymałość na zrywanie plandeki nieprzepuszczającej powietrza wynosi 750 N/5 cm. Posiadamy jednak mocniejsze wersje z tkaniny tasiemkowej HDPE ze szwem zgrzewanym, o skuteczności na poziomie 850 N/5 cm. Temperatura pracy wynosi od -40° C do 80° C. Plandeki okrywające HDPE mają metalowe okucia, rozmieszczone co 0,5 m.

Do plandek nieprzepuszczających powietrza dodajemy linki PE na brzegach. Posiadają także wzmocnione krawędzie w odstępach co 100 cm. Plandeki nie zostały wyposażone w linki napinające, jednak można je zamówić w naszym sklepie.