1. Siatki przemysłowe
  2. Siatki różnego zastosowania
  3. Siatki przeciw ptakom

Siatki przeciw ptakom

Siatki ochronne HUCK stosuje się coraz częściej w celu ochrony budynków, pomników itd. przed wszelkimi rodzajami ptaków. Są one szczególnie skuteczne w łagodnym odstraszaniu ptaków. 

Linki o średnicy tylko 1 mm czynią je praktycznie niewidzialnymi.

Siatki wyrabiane są zgodnie z wymaganiami klienta i docinane na wymiar. Siatki są wysokiej jakości, a właściwy montaż zapewnia im niezwykłą wytrzymałość. Zalecana wielkość oczka dla siatki na:

  • Gołębie: 50 mm 
  • Szpaki: 30 mm
  • Wróble: 20 mm

Funkcjonalne siatki przeciw ptakom

Sprzedajemy wysokiej jakości siatki ochronne przeciw ptakom wykonane z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości. Zwierzęta występujące w miastach mogą stanowić poważne zagrożenie dla elewacji budynków, balkonów i innych obiektów. Siatka ochronna przeciw ptakom jest skutecznym rozwiązaniem tego problemu. Wykonywana na wymiar odznacza się ponadprzeciętnymi parametrami odpornościowymi. Przede wszystkim niewrażliwością na działanie promieni UV oraz zmienne warunki pogodowe. Siatka przeciw ptakom na balkon jest przy tym wysoce efektywna, jeśli chodzi uniemożliwienie im przedostania się do wnętrza budynku przez otwarte okno.

Ofertę siatek ochronnych przeciw ptakom uzupełniają akcesoria służące do montażu, takie jak zszywacze ze zszywkami, stalowe linki, zawleczki, zaciski kabłąkowe, kołki rozporowe oraz specjalne śruby.

W zależności od Państwa potrzeb siatka ochronna przed ptakami może posiadać oczka o różnych rozmiarach. Asortyment obejmuje linki dostępne w kilku kolorach. Siatki przycinamy na dowolny wymiar określony przy składaniu zamówienia. Estetyczny wygląd siatki przeciw ptakom na balkon sprawia, że może być ona z powodzeniem stosowana w zabytkowych kamienicach, jak również w nowoczesnym budownictwie.

Siatka ochronna przed ptakami – bezpieczne i nowoczesne rozwiązanie

Zamontowanie siatki ochronnej przeciw ptakom umożliwia pozbycie się niechcianych gości w sposób, który nie jest dla nich szkodliwy. Ponadto wielkość oczek oraz budowa całej siatki nie powodują zmniejszonego dopływu światła do pomieszczeń wewnątrz budynku. Siatka ochronna przed ptakami może służyć do zabezpieczenia praktycznie dowolnego obiektu: pomnika, gzymsu czy konstrukcji o nietypowym kształcie.

Siatki są lekkie i przystosowane do działania przez długi czas nawet w trudnych warunkach. Specjalny splot linek przeciwdziała rozciąganiu oraz kurczeniu się zabezpieczającej siatki przed ptakami.

Wszystkie znajdujące się w ofercie siatki ochronne przeciw ptakom są objęte pełną gwarancją producenta oraz posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające zgodność z aktualnie obowiązującymi normami.

Siatka przeciw ptakom na elewacje bądź jakikolwiek inny obiekt jest niezwykle łatwa w montażu i demontażu. Całość prac można wykonać w bardzo krótkim czasie.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z kosztami i terminem realizacji. Jeśli potrzebna Państwu siatka ochronna przeciw ptakom o niestandardowych wymiarach, prosimy o bezpośredni kontakt z biurem. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia całej oferty i podstron, gdzie ze szczegółami opisujemy oferowane siatki ochronne przeciw ptakom, a także dodatkowe elementy wyposażenia.