1. Place zabaw
  2. Urządzenia integracyjne

Urządzenia integracyjne

Urządzenia dla niepełnosprawnych - radość dla wszystkich

Place zabaw dla niepełnosprawnych posiadające odpowiednie atesty zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom. Szczególnie osoby niepełnosprawne powinny odnajdywać zabawę i radość w ruchu. Z tego powodu opracowaliśmy dla nich urządzenia do zabawy, które są perfekcyjnie dostosowane do wymagań niepełnosprawnych dzieci. Specjalnie przygotowana seria urządzeń pozwala cieszyć się zabawą, eliminując nadmierne obciążenia. 

Integarcyjne place zabaw - wyłącznie urządzenia z atestami

Ruch to zdrowie – zarówno dla dzieci jak i młodzieży niepełnosprawnej, dlatego firma HUCK oferuje perfekcyjnie dobraną dla tej grupy osób kolorową paletę urządzeń do gier i zabaw, takich jak osłonięta huśtawka „Łóżko”, bezpieczne huśtawki z siedziskami, hamaki, tor do nauki chodzenia lub trampolina. Te serie urządzeń integracyjnych pozwalają wynieść wiele przyjemności z huśtania i wspinania, eliminując nadmierne obciążania. Urządzenia są na tyle niskie, że dzieci niepełnosprawne mogą również czerpać radość ze wspinania. Siatki wspinaczkowe są wykonane z liny typu Herkules (Ø 16 mm, z 6 linek, o stalowym rdzeniu), co zapewnia im bezkonkurencyjną wytrzymałość. 

Urządzenia na plac zabaw dla niepełnosprawnych

Na nasze słupy stalowe udzielamy 15-letniej gwarancji, a urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją. Nasze urządzenia integracyjne mogą być montowane bez skomplikowanych środków pomocniczych, w krótkim okresie czasu. Ze względu na specyficzną konstrukcję, wybór tego typu urządzeń pozwala na zaadoptowanie ich na niewielkiej powierzchni.