header image
Siatki przemysłowe

Siatki na kontenery, siatki na regały

Odpowiednie zabezpieczenie ładunku jest niezwykle istotne w czasach wzmożonego ruchu drogowego. Zarówno wymagania kierowców, jak i przepisy ruchu drogowego są przyczyną częstych kontroli drogowych. Przygotowaliśmy specjalną ofertę na plandeki i siatki zabezpieczające ładunek zarówno w standardowych rozmiarach, jak i szyte na wymiar. W katalogu znajdziecie Państwo również wiele produktów oznaczonych Dekra Certification.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Używanie siatek do zabezpieczania ładunków
Brak lub błędne zabezpieczenie ładunku jest bardzo częstą przyczyną wypadków drogowych. Najbardziej ryzykowna jest utrata ładunku, która powoduje utrudnienia w ruchu i prowadzi do wypadków. Dlatego najważniejszym celem prawidłowego zabezpieczenia ładunków jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg. Dodatkowo oprócz zapewnienia bezpieczeństwa na drodze, sam ładunek musi być zabezpiecozny przed zgubieniem, zniszczeniem i uszkodzeniem. Wg zasad Kodeksu Drogowego należy prawidłowo zabezpieczyć ładunek, ale sposób zabezpieczenia nie jest dokładnie określony, dlatego odpowiedzialny kierowca może mieć kłopot z wyborem odpowiedniej metody. Będąc producentem oferujemy nie tylko bardzo duży wybór siatek i przepuszczających powietrze plandek, ale również popularne akcesoria, jak klamry, uchwyty, linki naprężające, bez których mocowanie ładunku nie byłoby możliwe.

Profesjonalna siatki przemysłowe

Do produkcji siatek wykorzystujemy nowoczesne technologie. Zwiększają one wytrzymałość siatek na regały oraz odporność na działanie niekorzystnych czynników, zwłaszcza tych związanych ze zmienną pogodą. Dzięki temu można je wykorzystywać także na zewnątrz, w różnych celach.

Siatki na kontenery stanowią dodatkowe zabezpieczenie znajdujących się w środku towarów. Aby nie dopuścić do przesuwania się ładunku, należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości elementy ochronne. Znajdujące się w naszej ofercie siatki na regały oraz kontenery to trwałe i przeznaczone do długoletniego użytkowania produkty. Szyjemy je zgodnie z wytycznymi klientów, aby mieć pewność że dostarczona siatka będzie spełniać wszystkie wymagania. Za pomocą proponowanych siatek na kontenery można z łatwością przetransportować ładunek bez narażania go na jakiekolwiek uszkodzenia.

Zainteresowanych naszymi siatkami przemysłowymi zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedażowym. Udzielimy szczegółowych informacji i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.