1. Siatki przemysłowe
  2. Siatki przemysłowe
  3. Drabiny linowe
HUCK
Drabinka linowa na plac zabaw, szczeble akacjowe

Drabinka sznurowa z PP, szczeble akacjowe

Numer artykułu 40
Cena metr
PLN 286,60
HUCK
Drabinka sznurowa dla dzieci, metalowe szczeble

Drabinka sznurowa, szczeble z aluminium

Numer artykułu 42
Cena metr
PLN 308,31
HUCK
Drabinka linowa na plac zabaw, szczeble z tworzywa sztucznego

Drabinka sznurowa, szczeble z tworzywa sztucznego

Numer artykułu 44-10
Cena metr
PLN 527,88
HUCK
Drabinka sznurowa dla dzieci, szczeble akacjowe

Drabinka sznurowa, szczeble akacjowe

Numer artykułu 44
Cena metr
PLN 502,85
HUCK
Drabina druciana na wymiar

Drabina druciana z lin ocynkowanych

Numer artykułu 50
Cena Jednostki
PLN 528,31
HUCK

Drabina druciana z lin ocynkowanych, z odzielaczem

Numer artykułu 51
Cena Jednostki
PLN 571,74
Przedstawia
6
z
6

Wytrzymałe drabiny linowe na wymiar

W asortymencie posiadamy atestowane drabiny linowe wykonane z lin polipropylenowych oraz ocynkowanych, ze szczeblami drewnianymi bądź aluminiowymi. Dostępne produkty odznaczają się znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi – drabiny linowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przetarcia czy rozerwania i skrajne warunki atmosferyczne. Każda znajdująca się w ofercie drabina linowa objęta jest pełną gwarancją, posiada atest oraz niezbędne certyfikaty.

Z drabin linowych korzystają fachowcy działający w różnych branżach i gałęziach przemysłu. Sprawdzą się one jako drabiny dachowe, przy pracach dekarskich oraz remontowo-budowlanych, a także podczas ewakuacji osób z terenu objętego pożarem. Drabiny linowe spotkać można również na placach zabaw jako elementy większych konstrukcji. Ich niewielka waga oraz mobilność umożliwiają łatwy transport i przenoszenie z miejsca na miejsce. Specyfika budowy sprawia, że drabina linowa zyskuje przewagę nad tradycyjną w wielu wymagających sytuacjach.

Drabiny linowe dopasowane do konkretnych zastosowań

Oferowane drabiny linowe dostępne są w wielu długościach. W wybranych produktach stosujemy linę Herkules ze stalowym rdzeniem, co znacznie poprawia wytrzymałość całej konstrukcji. Aluminiowe szczeble zakończone są zaślepkami z tworzywa sztucznego. Drabina linowa druciana jest w stanie udźwignąć 3 osoby jednocześnie, jej nośność wynosi 240 kg. W sprzedaży posiadamy model z oddzielaczem bądź bez. Wykorzystane w produkcji drabin linowych drewno jest starannie wyselekcjonowane, a następnie impregnowane, dzięki czemu może spełniać swoją funkcję przez długi czas. Każda drabina linowa wyposażona jest w stopnie o właściwościach antypoślizgowych, co umożliwia pracę w trudnych warunkach pogodowych.

Na podstronach produktowych zamieściliśmy dokładne opisy każdej znajdującej się w ofercie drabiny linowej. Podczas składania zamówienia klient może wybrać długość drabiny linowej, a w niektórych przypadkach również kolor liny. W przypadku niestandardowych wymagań prosimy o kontakt z biurem, omówimy wszystkie szczegóły.