1. Linowe place zabaw
  2. Linowe place zabaw
  3. Trampoliny ziemne
15 Wyniki
HUCK
TRAMPOLINA PICCOLO

Trampolina "Piccolo", do wkopania

Numer artykułu 20.02.118
Cena Jednostki
PLN 21 819,60
HUCK
Trampolina ogrodowa Mini, do wkopania

Trampolina Mini, do wkopania

Numer artykułu 20.02.126
Cena Jednostki
PLN 30 569,50
HUCK
Trampolina ziemna

Trampolina "Saturn", do wkopania

Numer artykułu 20.02.111
Cena Jednostki
PLN 25 905,01
HUCK

Trampolina “Cyrk” z zamkniętą matą

Numer artykułu 20.02.112
Cena Jednostki
PLN 30 600,10
HUCK
Trampolina ogrodowa Mini, do postawienia

Trampolina Mini, wolnostojąca

Numer artykułu 20.02.122
Cena Jednostki
PLN 35 158,63
HUCK
Trampolina ziemna

Trampolina 2014, do wkopania

Numer artykułu 20.02.102
Cena Jednostki
PLN 32 857,15
HUCK
Trampolina ogrodowa 2012, do wbudowania

Trampolina 2012, do wkopania

Numer artykułu 20.02.108
Cena Jednostki
PLN 36 410,13
HUCK
Trampolina na plac zabaw

Trampolina 2000, do wbetonowania

Numer artykułu 20.02.125
Cena Jednostki
PLN 34 370,38
HUCK
Trampolina ogrodowa 2000, do postawienia

Trampolina 2000, wolnostojąca

Numer artykułu 20.02.120
Cena Jednostki
PLN 46 823,38
HUCK

Trampolina 2017

Numer artykułu 20.02.121
Cena Jednostki
PLN 49 739,91
HUCK
Trampolina integracyjna dla niepełnosprawnych

Trampolina dla niepełnosprawnych „Rolli”

Numer artykułu 20.02.115
Cena Jednostki
PLN 51 685,87
HUCK
Trampolina ogrodowa „Maximus”, długość 6,00 m

Trampolina „Maximus” (długość 6,00 m)

Numer artykułu 20.02.106
Cena Jednostki
PLN 72 158,91
HUCK
Trampolina ogrodowa „Maximus”, długość 9,00 m

Trampolina „Maximus” (długość 9,00 m)

Numer artykułu 20.02.105
Cena Jednostki
PLN 104 890,78
HUCK
Rama trampoliny 2000, do sztucznych powierzchni

Rama trampoliny do wkopania (Trampolina 2000)

Numer artykułu 20.02.123
Cena Jednostki
PLN 9 569,77
HUCK
Trampolina Circus Maximus do skakania

Trampolina Circus Maximus

Numer artykułu 20.02.104
Cena Jednostki
PLN 41 900,31
Przedstawia
15
z
15

Trampolina w ziemi – oferta uznanego producenta

Trampolina w ziemi powinna zapewniać świetną i jednocześnie bezpieczną rozrywkę. Dla bezpieczeństwa i komfortu pociechy warto zdecydować się na produkt od uznanego i doświadczonego producenta. Oferujemy szeroki wybór trampolin ziemnych o różnych wielkościach, do postawienia lub wbudowania w podłoże. Wszystkie produkty zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na wandalizm, co czyni je doskonałym wyposażeniem publicznych placów zabaw i nie tylko. Trampolina ziemna może być także elementem wyposażenia przydomowego placu zabaw. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a konserwacja nie jest trudna ani czasochłonna. Trampolina w ziemi sprawia radość przede wszystkim dzieciom, ale dorośli także coraz częściej chętnie korzystają z tego przyrządu gimnastycznego. Ta forma aktywności wpływa korzystnie na kondycję fizyczną, zwiększa wydolność organizmu, pomaga także spalać kalorie. Skakanie na trampolinie to po prostu świetna zabawa i sposób na pozbycie się stresu, czy też przynajmniej chwilowe zapomnienie o zmartwieniach.

Jesteśmy doświadczonym producentem trampolin i doskonale wiemy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy i posiadają niezbędne atesty. Każda trampolina ziemna jest wykonana w taki sposób, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wytrzymałe materiały i solidne wykonanie to gwarancja zadowolenia.

Trampolina ziemna – gdzie się sprawdzi?

Trampoliny ziemne można dziś spotkać na niemal każdym placu zabaw. Modele są coraz bardziej nowoczesne, a jednocześnie bezpieczniejsze dla najmłodszych. W naszym sklepie można zamówić trampoliny na plac zabaw, które odpowiadają wszystkim normom i przepisom prawnym związanym z tego typu produktami. To gwarantuje beztroską zabawę pozbawioną ryzyka. Chcesz zadbać o komfort i bezpieczeństwo swojej pociechy? Jeśli tak, trampolina wkopana w ziemi okaże się bardzo dobrym rozwiązaniem. Taki produkt sprawdzi się zarówno na ogólnodostępnych placach zabaw, jak i w przydomowym ogrodzie.

Nasze produkty sprawdzą się bardzo dobrze na prywatnych działkach. Trampoliny można bezproblemowo zamontować na przylegającym do domu podwórku. Z tego rozwiązania korzysta coraz więcej rodziców, którzy chcą zapewnić własnym dzieciom dobre miejsce do zabawy i ćwiczeń. Trampoliny dziecięce są sprawdzonym sposobem na rozładowanie młodzieńczej energii i przekonanie się, że aktywność na świeżym powietrzu może przynosić wiele radości. Trampoliny ziemne to szczególnie dobre rozwiązanie, jeśli w pobliżu nie ma dobrze wyposażonego placu zabaw. Stwórz takie miejsce w ogrodzie, aby mieć zawsze pod kontrolą to, czy Twoja pociecha bawi się w bezpiecznych warunkach.

W asortymencie HUCK znajduje się także specjalna wersja przystosowana do dzieci zmagających się z niepełnosprawnością. Trampolina na plac zabaw Rolli posłuży dosłownie każdemu. Nie jest to typowa trampolina wkopana w ziemię, ale może posłużyć każdemu dziecku, które lubi zabawę na świeżym powietrzu.

Wytrzymała trampolina wkopana w ziemię jest bezpieczna

Powierzchnia do skakania trampolin dla dzieci została stworzona z elastycznych i trwałych materiałów. Dzięki temu trampoliny w ziemi pozostają odporne także na akty wandalizmu, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza przy publicznych trampolinach na place zabaw. Zastosowane materiały umożliwiają skakanie w butach, przydatne zwłaszcza zimą.

Wciąż zastanawiasz się, czy trampolina w ziemi to dobre rozwiązanie? Wybierając produkt z oferty Huck, nie musisz obawiać się, że dziecko będzie bawiło się w nieodpowiednich warunkach. Każda nasza trampolina dziecięca wyposażona jest w antypoślizgową matę, która minimalizuje ryzyko wypadków. W celu lepszej ochrony najmłodszych dodaliśmy wysokiej jakości panele zabezpieczające przed upadkiem. Trampoliny dla dzieci są więc nie tylko odpowiednio wytrzymałe, aby przetrwać długie lata intensywnej zabawy, ale również całkowicie bezpieczne przy prawidłowym użytkowaniu. Śmiało można powiedzieć, że trampolina w ziemi to sposób na bezpieczną rozrywkę dla dzieci, nastolatków i dorosłych.

Praktyczne trampoliny ziemne

Trampoliny ziemne dostępne w ofercie sklepu Huck to rozwiązanie dla każdego, a już szczególnie dla osób ceniących sobie praktyczne rozwiązania. Konserwacja trampolin z naszej oferty jest niezwykle prosta. Ich konstrukcja umożliwia szybki demontaż paneli. Wyjęte elementy trampoliny na plac zabaw wystarczy oczyścić zwykłymi środkami higienicznymi.

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą trampolin ziemnych dla dzieci, a w przypadku pytań dotyczących asortymentu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Trampolina do wkopania w ziemię – jak wybrać odpowiedni produkt?

Jaka trampolina do wkopania w ziemię sprawdzi się najlepiej? Oczywiście ta dostosowana do możliwości terenu i przeznaczenia placu zabaw. W przypadku przydomowych miejsc do zabawy trzeba wziąć pod uwagę także wiek, umiejętności i preferencje dziecka. Oto kilka wskazówek, które mogą przydać Ci się podczas zakupów:

  • Zwróć uwagę na rozmiar produktu – duża trampolina do instalacji w ziemi sprawdzi się na placu zabaw przeznaczonym dla starszych dzieci. Mniejszy rozmiar warto zaś wybrać wówczas, gdy plac zabaw jest przeznaczony dla maluchów w różnym wieku.
  • Maksymalna wysokość upadku – trampolina do ziemi zazwyczaj przyjmuje upadki do 1,00 m. Taki produkt sprawdzi się dobrze.
  • Panele zabezpieczające przed upadkiem – dzięki nim zabawa odbywa się w bezpieczniejszych i bardziej komfortowych warunkach. Każda trampolina do wkopania dostępna w sklepie Huck jest wyposażona w takie panele.

Jeśli będziesz pamiętać o tych kwestiach, wybrana trampolina do wkopania w ziemię umożliwi Twojemu dziecku moc bezpiecznej rozrywki.

Doświadczony producent trampolin odpowie na pytania

Trampoliny do ziemi są tak różnorodne, że nie zawsze wybór jest prosty. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania, możesz się z nami skontaktować. Trampolina dla dzieci w ziemi to jeden z tematów, o którym wiemy wiele. Działamy na europejskim rynku od ponad 50 lat, a na polskim od 2003 roku. Dzięki temu możemy pomóc Ci wybrać odpowiedni produkt. Trampolina wkopywana wybrana z pomocą doświadczonego producenta spełni oczekiwania. Numer telefonu i adres e-mail znajdziesz na dole strony.

Trampolina wbudowana w ziemię to tylko jeden z wielu produktów, jakie możesz u nas znaleźć. Warto zwrócić uwagę także na huśtawki, hamaki, karuzele. Szeroka gama produktów sprawia, że znajdziesz wszystko, co potrzebne do zorganizowania bezpiecznego miejsca do zabawy. Niezależnie od tego, czy potrzebna Ci trampolina wpuszczana w ziemię, czy też inny produkt, zawsze służymy pomocą.

Trampolina w ziemi – cena nie musi być wysoka

Wiesz już, że wkopana trampolina umożliwia bezpieczną zabawę w komfortowych warunkach. Wiesz także, iż skakanie przynosi wiele pozytywnych efektów dla zdrowia, samopoczucia i wyglądu sylwetki. Na pewno zastanawiasz się też, czy trampolina ziemna ogrodowa jest droga. Okazuje się, że nie. W sklepie internetowym Huck znajdziesz produkty wykonane solidnie i z użyciem wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybrana trampolina ogrodowa ziemna zapewni bezpieczne warunki do zabawy i posłuży przez wiele lat. Jeśli więc zależy Ci na dobrym stosunku ceny do jakości, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Wytrzymała trampolina ziemna? Cena nie musi być wysoka, a zakupy internetowe nie muszą zajmować dużo czasu. Możesz określić parametry takie jak maksymalna wysokość upadku, minimalny dopuszczalny wiek. Trampolina wkopywana w ziemię dostosowana do najważniejszych potrzeb? Korzystając z naszej oferty, szybko znajdziesz odpowiedni produkt.