1. Piłkochwyty
  2. Piłkochwyty
  3. Siatki na piłkochwyty

Siatki na piłkochwyty

Przegląd produktów Siatki na piłkochwyty
5 Wyniki
HUCK
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyt (ø 3 mm, oczko 100 mm)

Numer artykułu 209-100W
Średnica materiału 3 mm
Waga 75 g/m²
Rozmiar oczka 100 mm
Kształt oczka kwadratowe
Materiał polipropylen
Rozmiar na wymiar
HUCK
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyt (ø 4 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 215-045W
Średnica materiału 4 mm
Waga 210 g/m²
Rozmiar oczka 45 mm
Kształt oczka kwadratowe
Materiał polipropylen
Rozmiar na wymiar
HUCK
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyt (ø 4 mm, oczko 100 mm)

Numer artykułu 215-100W
Średnica materiału 4 mm
Waga 110 g/m²
Rozmiar oczka 100 mm
Kształt oczka kwadratowe
Materiał polipropylen
Rozmiar na wymiar
HUCK
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyt (ø 4 mm, oczko 120 mm)

Numer artykułu 215-120W
Waga 90 g/m²
Rozmiar na wymiar
HUCK
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyt (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 209-045W
Waga 150 g/m²
Rozmiar na wymiar
Przedstawia
5
z
5

Dobra siatka? Piłkochwyt powinien być wykonany solidnie. Wszystkie siatki HUCK są wykonane w technologii bezwęzłowej, co wpływa pozytywnie na ich wytrzymałość na uderzenia, jak i przedłuża żywot siatki. Stosujemy rozwiązania wpływające korzystnie na żywotność siatki. Piłkochwyty są wyposażone w końce ze zgrubieniami na węzłach – które są jednocześnie najmniej estetycznym elementem siatki oraz jej "najsłabszych ogniwem". Są potrzebne solidne piłkochwyty? Siatka kupiona w sklepie Huck wytrzyma nawet najmocniejsze uderzenia.

Siatka na piłkochwyty musi być wykonana z odpowiedniego materiału. Tutaj znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas siatki na piłkochwyty wykonane są z polipropylenu – materiału cechującego się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Przy tym nie jest on higroskopijny, dzięki czemu jego waga podczas opadów nie zwiększa się znacząco. Taka siatka na piłkochwyty jest niezwykle praktyczna.

Siatki na piłkochwyty szyte na wymiar

Zastanawiasz się, czy siatka na piłkochwyt powinna być kupiona u uznanego producenta? Pamiętaj, że ogrodzenia boisk sportowych są niezbędnym elementem bezpieczeństwa, ich zakup staje się praktycznie koniecznością w dzisiejszych czasach, a najlepiej sprawdzi się pochodząca od zaufanego producenta siatka na piłkochwyty. Cena powinna być adekwatna do jakości. Oferujemy przejrzyste ceny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. To dzięki siatkom na piłkochwytach rozpędzone piłki nie zniszczą mienia osób trzecich, a co ważniejsze nie wyrządzą nikomu krzywdy. Dodatkowym atutem, jest brak konieczności chodzenia po wypadające z boiska piłki. Dobrze dopasowana siatka na piłkochwyty pomaga chronić wszystko to, co znajduje się poza terenem boiska.

Wiemy, że bezpieczeństwo graczy i obserwujących trening, czy też rozgrywkę jest ważne. Właśnie dlatego znajdziesz u nas siatki przeznaczone na piłkochwyty wzmocnione oraz obszyte po obwodzie. Nasze piłkochwyty na boiska to dobry wybór, jeśli szukasz produktu zapewniającego wysoki poziom bezpieczeństwa i chcesz korzystać z zabezpieczenia przez długi czas.

Nawet jeśli nie masz pewności, jaka siatka na piłkochwyty sprawdzi się najlepiej, możesz skorzystać z naszej oferty. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru.

Siatka na piłkochwyty – na co zwrócić uwagę?

Siatka na piłkochwyty powinna zapewniać bezpieczeństwo i komfort osobom korzystającym z boiska, a także tym, którzy znajdują się blisko, ale już poza terenem obiektu. Ważne jest również to, aby siatka na piłkochwyty nie powodowała, że piłka odbije się za mocno. Aby wybrać produkt o odpowiednich parametrach, weź pod uwagę:

  • Wielkość oczka siatki,
  • Grubość sznurka,
  • Metodę splotu,
  • Rodzaj uprawianego sportu,
  • Przeznaczenie siatki (piłkochwyty mogą być stosowane w budynku lub na zewnątrz).

Na dole strony znajdziesz dane kontaktowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a więc możemy Ci doradzić i pomóc wybrać produkt, który spełni oczekiwania.

Piłkochwyty na boiska i nie tylko – stwórz miejsce do treningów w ogrodzie

Gdzie można zastosować nasze piłkochwyty? Siatka chroniąca ludzi i mienie sprawdzi się dobrze nie tylko w przypadku profesjonalnych obiektów sportowych. Jeśli chcesz stworzyć idealne warunki do gry na przykład w przydomowym ogrodzie, nasze piłkochwyty na boiska mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Pamiętaj jednak, aby przed złożeniem zamówienia zastanowić się, ile miejsca możesz przeznaczyć na aktywność sportową w ogrodzie. Wykonaj także pomiary, aby móc zamówić produkt, który dobrze zabezpieczy teren do ćwiczeń w Twoim ogrodzie.

Dlaczego siatka na piłkochwyt sprawdzi się dobrze w przypadku amatorskich rozgrywek? Ponieważ ochroni okna, kwiaty, meble ogrodowe i wszystko to, co znajduje się w pobliżu. Dzięki niej można także zapewnić bezpieczeństwo i komfort każdemu domownikowi. Siatka na piłkochwyty sprawi, że fani sportu będą mogli swobodnie trenować, a osoby lubiące kąpiele słoneczne oddać się relaksowi na leżakach.

Siatka na piłkochwyt – zakup na długie lata

Potrzebna Ci solidna siatka? Piłkochwyt, który wytrzyma w dobrej formie przez wiele lat to coś, czego szukasz? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że przez co najmniej kilka lat nie będziesz musiał robić nowych zakupów. Każda siatka na piłkochwyty dostępna w sklepie internetowym Huck to zakup na długie lata. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas i energię, ale także lepiej zadbasz o domowe lub firmowe finanse. Lepiej bowiem kupić dobrą siatkę i korzystać z niej przez wiele lat, niż postawić na produkt słabej jakości i wymienić go po jednym sezonie.

Siatka na piłkochwyty – cena adekwatna do jakości

Siatka na piłkochwyty dobrej jakości sprawdzi się zarówno w przypadku mniej, jak i bardziej profesjonalnych treningów i rozgrywek. Dobra jakość materiału, solidne wykonanie i stosowanie technologii mających na celu zapewnić możliwość wieloletniego użytkowania jest bardzo ważne. Dbamy o wszystkie te aspekty, aby każdy, nawet najbardziej wymagający fan sportowych emocji mógł mieć pewność, że korzystając z oferty, podejmuje dobrą decyzję. Nie musisz obawiać się, że wydasz zbyt dużo, kupując produkt, jakim jest siatka na piłkochwyty. Cena jest bowiem adekwatna do jakości. Kupując produkt dostępny w ofercie Huck, decydujesz się na porządne wyposażenie boiska na wiele długich sezonów. Aby poznać cenę, wybierz interesujący Cię produkt, określ najważniejsze parametry i kliknij „Zapytaj o cenę”.