header image

Piłkochwyty

Piłkochwyty HUCK 

System piłkochwytów firmy HUCK Polska to najlepszy tego typu produkt na rynku, co potwierdza przyznanie mu Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2009

  • Łatwy montaż i demontaż systemu.
  • Możliwość betonowania tulei na wczesnym etapie budowy.
  • Wytrzymałość i odporność na rdzewienie słupów wykonanych z autorskich profili aluminiowych malowanych proszkowo.
  • Do wyboru słupy o wysokości 4m, 5m lub 6m ponad poziom gruntu.
  • Cicha praca systemu wynikająca z właściwości polipropylenu umożliwiająca grę w pobliżu budynków mieszkalnych także w godzinach wieczornych.

 

Mocowanie na słupach aluminiowych

Polipropylenowa bezwęzłowa siatka

Prosty sposób montażu i demontażu systemu

Piłkochwyty – termin dostawy, gwarancja, nagrody

 

Piłkochwyty - Kompletny system na obiekty sportowe

Posiadamy w ofercie wszystkie niezbędne elementy do budowy piłkochwytów – słupy, siatki polipropylenowe oraz części potrzebne do wykonania montażu, takie jak tuleje, haki czy stalowe linki. Materiały wykorzystane do produkcji spełniają rygorystyczne normy jakościowe, dzięki czemu klient dostaje gwarancję długoletniego i niezawodnego działania systemu. Piłkochwyty są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz przystosowane do pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Wszystkie części mają ponadto wymagane certyfikaty i dwuletnią gwarancję.

Dzięki łatwości montażu i demontażu, cały system może być szybko zwinięty oraz przeniesiony w inne miejsce. Właściwie zamontowana siatka wpływa na usprawnienie gry, zapewnia bezpieczeństwo kibicom i eliminuje przestoje związane z wyrzuceniem piłki poza boisko.

Koszt systemu ustalany jest indywidualnie z klientem i zależy od specyfiki zamówienia. Wielkość siatki oraz wysokość słupów dostosowywane są do konkretnych wymagań. Nasze produkty doskonale sprawdzą się na boiskach piłkarskich, do siatkówki, koszykówki, w szkołach, na kortach tenisowych, a także na lodowiskach. Siatki zabezpieczające można też spotkać przy polach golfowych. Pełnią one rolę nie tylko funkcjonalną, ale także estetyczną, sprawiając, że boiska wyglądają profesjonalnie.

W celu ustalenia szczegółów zamówienia i orientacyjnej ceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Nasi pracownicy chętnie pomogą w dokonaniu optymalnego wyboru.

Piłkochwyty – profesjonalny system siatek do obiektów sportowych

Oferujemy kompleksowe usługi związane z montażem systemu piłkochwytów. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu powstające systemy siatek na piłkochwyty są bezpieczne, a także łatwe w użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu mocnej siatki piłkochwyt spełni swoje zadanie. Bezwęzłowe siatki na piłkochwyty zostały wykonane z polipropylenu. Jest to materiał o doskonałej wytrzymałości i niskim wskaźniku wchłaniania wody. Dzięki mobilnej oraz lekkiej konstrukcji, z której zrobiona jest siatka piłkochwyt można w razie potrzeby zdjąć.

Przy planowaniu systemu piłkochwytów cennik ustalany jest indywidualnie na podstawie oczekiwań klienta. W zależności od cech, jakie posiadać mają piłkochwyty cena może się różnić. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się, jaki budżet należy przeznaczyć na wybrane piłkochwyty cennik oraz wszelkie szczegóły przedstawimy podczas rozmowy. Zapraszamy do kontaktu – doradzimy, jakie piłkochwyty sprawdzą się najlepiej oraz zaproponujemy całkowity koszt wykonania piłkochwytu.