header image

Piłkochwyty

Piłkochwyty – na duże boisko i nie tylko

Oferta Huck jest przeznaczona dla każdego, kto ma styczność ze sportem. W ofercie znajdą więc odpowiedni produkt zarówno firmy, jak i odbiorcy prywatni. Oferta jest wyjątkowo różnorodna, a jedną z kategorii produktów cieszącą się dużą popularnością są piłkochwyty. To właśnie dzięki nim można zapewnić większy poziom bezpieczeństwa nie tylko ludziom przebywającym na terenie obiektu sportowego, ale także chronić budynki, auta i wszystko to, co znajduje się w okolicy.

Nasze piłkochwyty sprawdzają się świetnie w miejscach takich jak boiska szkolne, czy też inne obiekty sportowe przeznaczone dla osób szukających sposobów na aktywne spędzenie czasu poza domem. Nie można jednak zapominać, że oferta jest przeznaczona również dla tych, którzy mogą i chcą dbać o ruch na przykład w przydomowym ogrodzie. Piłkochwyty zewnętrzne dostępne w ofercie Huck można dostosować do indywidualnych preferencji. Nawet jeśli przydomowe boisko do gry jest niewielkie, nie musisz obawiać się, że zabezpieczenie terenu będzie trudne. Chcesz stworzyć bezpieczne i komfortowe miejsce do ćwiczeń dla małego fana piłki nożnej w przydomowym ogrodzie? A może marzą Ci się regularne treningi ze znajomymi, a ogród wydaje się najlepszą opcją? Skontaktuj się z nami, a postaramy się doradzić, jak możesz stworzyć odpowiednie miejsce do uprawiania sportu w przydomowym ogrodzie.

Piłkochwyty Huck są przeznaczone dla każdego fana sportu, który chce zadbać o komfort i bezpieczeństwo, a jednocześnie ceni sobie proste i wygodne rozwiązania.

Piłkochwyty – cena nie musi być wysoka

Nasza oferta to najlepszy dowód na to, że piłkochwyty na boiska nie muszą być drogie. Cena jest adekwatna do jakości produktów i nie należy o tym zapominać. Znajdziesz tutaj piłkochwyty wykonane z wysokiej jakości materiałów i w taki sposób, aby spełniały oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Produkty pozostają w dobrej formie nawet po wystawieniu na działanie niekorzystnych czynników takich jak promieniowanie słoneczne, czy też intensywne opady. Słupy są odporne na rdzewienie i nawet pomimo upływu lat wciąż dobrze spełniają swoją funkcję. Wytrzymałe piłkochwyty? Cena jest adekwatna do oferowanej jakości. Jeśli szukasz produktu, który posłuży dobrze przez wiele lat i zapewni naprawdę wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa, jesteś w odpowiednim miejscu.

Wybierając wyposażenie boiska, trzeba określić zarówno wymagania, jak i możliwości finansowe. Jeśli chodzi o piłkochwyty do ogrodu lub na bardziej profesjonalne boisko, ważne są aspekty takie jak wysokość i szerokość. Wymiary powinny być dopasowane w taki sposób, aby nawet podczas najbardziej intensywnej rozgrywki, czy treningu piłka lub krążek nie wyleciały poza obszar przeznaczony do uprawiania sportu. Nie można zapomnieć też o kosztach, jeśli chodzi o piłkochwyty. Cennik uwzględniający różne potrzeby i oczekiwania to coś, co trudno przygotować. Jeśli więc decydujesz się na skorzystanie z oferty Huck, skontaktuj się z nami. Koszt indywidualnych projektów ustalamy z każdym klientem indywidualnie. Na dole strony znajdziesz adres e-mail i numer telefonu. Nawet jeśli jeszcze dokładnie nie wiesz, czego potrzebujesz, zachęcamy do kontaktu. Czy piłkochwyty z siatki bezwęzłowej sprawdzą się w ogrodzie? Jaka wysokość okaże się odpowiednia? Wieloletnie doświadczenie pozwala nam odpowiedzieć na te i inne pytania.

Piłkochwyty – producent godny zaufania

Jakość produktów jest ważna niezależnie od tego, czy chodzi o gotowe systemy, zestawy przenośne, czy też siatki na piłkochwyty. Producent posiadający wieloletnie doświadczenie to najlepsza opcja. Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że wybierasz świetną jakość. Dobrze wiemy, że w sieci można znaleźć wiele ofert podobnych produktów. Pamiętaj jednak, że nie każda jest godna zaufania. Piłkochwyty na boisko nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2009 to gwarancja zadowolenia. Warto także wspomnieć, że nasze produkty zostały zastosowane na Wimbledonie, czy też Stadionie miejskim we Wrocławiu. Profesjonalne piłkochwyty wykonane z solidnych materiałów? Tutaj znajdziesz produkt, który spełni oczekiwania każdego wielbiciela sportowych emocji.

Pamiętaj, że piłkochwyty to tylko jeden z wielu produktów, jaki możesz znaleźć w naszej ofercie. Także, jeśli brakuje Ci słupów lub elementów montażowych, warto sprawdzić ofertę sklepu internetowego Huck. Znajdziesz tutaj na przykład śruby rzymskie, haczyki karabińczykowe, czy też stalową linkę. Podział na kategorie sprawia, że zakupy przebiegają sprawnie. Zamów wszystko w jednym miejscu, a zaoszczędzisz dużo czasu, który można przeznaczyć na dbanie o formę fizyczną hobby lub inne przyjemności.

Piłkochwyty – profesjonalny system siatek do obiektów sportowych

Oferujemy kompleksowe usługi związane z montażem systemu piłkochwytów. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu powstające systemy siatek na piłkochwyty są bezpieczne, a także łatwe w użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu mocnej siatki piłkochwyt spełni swoje zadanie. Bezwęzłowe siatki na piłkochwyty zostały wykonane z polipropylenu. Jest to materiał o doskonałej wytrzymałości i niskim wskaźniku wchłaniania wody. Dzięki mobilnej oraz lekkiej konstrukcji, z której zrobiona jest siatka piłkochwyt można w razie potrzeby zdjąć.

Przy planowaniu systemu piłkochwytów cennik ustalany jest indywidualnie na podstawie oczekiwań klienta. W zależności od cech, jakie posiadać mają piłkochwyty cena może się różnić. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się, jaki budżet należy przeznaczyć na wybrane piłkochwyty cennik oraz wszelkie szczegóły przedstawimy podczas rozmowy. Zapraszamy do kontaktu – doradzimy, jakie piłkochwyty sprawdzą się najlepiej oraz zaproponujemy całkowity koszt wykonania piłkochwytu.

System piłkochwytów firmy HUCK Polska to najlepszy tego typu produkt na rynku, co potwierdza przyznanie mu Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2009

  • Łatwy montaż i demontaż systemu.
  • Możliwość betonowania tulei na wczesnym etapie budowy.
  • Wytrzymałość i odporność na rdzewienie słupów wykonanych z autorskich profili aluminiowych malowanych proszkowo.
  • Do wyboru słupy o wysokości 4m, 5m lub 6m ponad poziom gruntu.
  • Dostępne również w wersji mobilnej.

 

Więcej:

Mocowanie na słupach aluminiowych

Prosty sposób montażu i demontażu systemu