header image
Piłkochwyty

System piłkochwytów firmy HUCK Polska to najlepszy tego typu produkt na rynku, co potwierdza przyznanie mu Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2009

  • Łatwy montaż i demontaż systemu.
  • Możliwość betonowania tulei na wczesnym etapie budowy.
  • Wytrzymałość i odporność na rdzewienie słupów wykonanych z autorskich profili aluminiowych malowanych proszkowo.
  • Do wyboru słupy o wysokości 4m, 5m lub 6m ponad poziom gruntu.
  • Dostępne również w wersji mobilnej.

 

Więcej:

Mocowanie na słupach aluminiowych

Prosty sposób montażu i demontażu systemu

 

Piłkochwyty – profesjonalny system siatek do obiektów sportowych

Oferujemy kompleksowe usługi związane z montażem systemu piłkochwytów. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu powstające systemy siatek na piłkochwyty są bezpieczne, a także łatwe w użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu mocnej siatki piłkochwyt spełni swoje zadanie. Bezwęzłowe siatki na piłkochwyty zostały wykonane z polipropylenu. Jest to materiał o doskonałej wytrzymałości i niskim wskaźniku wchłaniania wody. Dzięki mobilnej oraz lekkiej konstrukcji, z której zrobiona jest siatka piłkochwyt można w razie potrzeby zdjąć.

Przy planowaniu systemu piłkochwytów cennik ustalany jest indywidualnie na podstawie oczekiwań klienta. W zależności od cech, jakie posiadać mają piłkochwyty cena może się różnić. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się, jaki budżet należy przeznaczyć na wybrane piłkochwyty cennik oraz wszelkie szczegóły przedstawimy podczas rozmowy. Zapraszamy do kontaktu – doradzimy, jakie piłkochwyty sprawdzą się najlepiej oraz zaproponujemy całkowity koszt wykonania piłkochwytu.