1. Piłkochwyty
  2. Piłkochwyty
  3. Piłkochwyty - gotowe systemy

Piłkochwyty - gotowe systemy

Piłkochwyty nagrodzone złotym medalem MTP

Posiadamy w ofercie wszystkie niezbędne elementy do budowy piłkochwytów – słupy, siatki polipropylenowe oraz części potrzebne do wykonania montażu, takie jak tuleje, haki czy stalowe linki. Materiały wykorzystane do produkcji spełniają rygorystyczne normy jakościowe, dzięki czemu klient dostaje gwarancję długoletniego i niezawodnego działania systemu. Piłkochwyty są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz przystosowane do pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Wszystkie części mają ponadto wymagane certyfikaty.

Dzięki łatwości montażu i demontażu, cały system może być szybko zwinięty oraz przeniesiony w inne miejsce. Właściwie zamontowany piłkochwyt wpływa na usprawnienie gry, zapewnia bezpieczeństwo kibicom i eliminuje przestoje związane z wyrzuceniem piłki poza boisko.

Piłkochwyty cena - cennik

Koszt projektów indywidualnych ustalany jest z klientem i zależy od specyfiki zamówienia. Długość piłkochwytu i wysokość słupów dostosowywane są do konkretnych wymagań. Nasze produkty doskonale sprawdzą się na boiskach piłkarskich, do siatkówki, koszykówki, w szkołach, na kortach tenisowych, a także na lodowiskach. Piłkochwyty można też spotkać przy polach golfowych. Pełnią one rolę nie tylko funkcjonalną, ale także estetyczną, sprawiając, że boiska wyglądają profesjonalnie.

 

W celu ustalenia szczegółów zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Nasi pracownicy chętnie pomogą w dokonaniu optymalnego wyboru.

+48 71 325 75 40    biuro@huck.pl