1. Place zabaw
  2. Urządzenia integracyjne

Urządzenia integracyjne

Urządzenia integracyjne na place zabaw - radość dla wszystkich

Oferujemy urządzenia integracyjne posiadające odpowiednie atesty zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom. Osoby niepełnosprawne powinny szczególnie odnajdować zabawę i radość w ruchu. Z tego powodu opracowaliśmy dla nich urządzenia do zabawy, które są perfekcyjnie dostosowane do wymagań niepełnosprawnych dzieci. Specjalnie przygotowana seria urządzeń integracyjnych pozwala cieszyć się zabawą, eliminując nadmierne obciążenia. 

Zabawa bez barier- wyłącznie urządzenia z atestami

Ruch to zdrowie – zarówno dla dzieci jak i młodzieży niepełnosprawnej, dlatego firma HUCK oferuje perfekcyjnie dobraną dla tej grupy osób kolorową paletę urządzeń do gier i zabaw, takich jak osłonięta huśtawka „Łóżko”, bezpieczne huśtawki z siedziskami, hamaki, tor do nauki chodzenia lub trampolina. Te serie urządzeń integracyjnych pozwalają wynieść wiele przyjemności z huśtania i wspinania, eliminując nadmierne obciążania. Urządzenia są na tyle niskie, że dzieci niepełnosprawne mogą również czerpać radość ze wspinania. Siatki wspinaczkowe są wykonane z liny typu Herkules (Ø 16 mm, z 6 linek, o stalowym rdzeniu), co zapewnia im bezkonkurencyjną wytrzymałość. 

Zabawowe urządzenia integracyjne - najwyższa jakość!

Na nasze słupy stalowe udzielamy 15-letniej gwarancji, a urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją. Nasze urządzenia integracyjne mogą być montowane bez skomplikowanych środków pomocniczych, w krótkim okresie czasu. Ze względu na specyficzną konstrukcję, wybór tego typu urządzeń integracyjnych pozwala na zaadoptowanie ich na niewielkiej powierzchni.