1. Place zabaw
  2. Urządzenia linowe

Urządzenia linowe

Bezpieczne i przyjazne urządzenia na place zabaw

Nasze produkty spełniają wymagania norm EN 1176, EN 1177 oraz posiadają znak jakości GS certyfikowany przez TÜV. Wszystkie urządzenia na place zabaw posiadają 5-letnią gwarancję, dodatkowo udzielamy 15 lat gwarancji na słupy stalowe, 10 lat gwarancji na słupy z daglezji oraz 5 lat gwarancji na słupy z robinii (akacji). Nasze urządzenia na place zabaw wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na skrajne warunki atmosferyczne oraz korozję.

Huck Seiltechnik od 2016 roku jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Sprzętu do Zabawy (International Play Equipment Manufacturers Association - IPEMA), która jest organizacją charytatywną. W trosce o bezpieczeństwo, IPEMA oferuje program certyfikacji urządzeń na plac zabaw oraz materiałów nawierzchniowych.

Prezentujemy nowoczesne urządzenia linowe, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać zarówno wyobraźnię, jak i zdolności psychomotoryczne. W ofercie znajdują się takie produkty jak karuzela Orle Gniazdo, Równoważnia Kombi, Wieża Ptasie Gniazdo „Black Forrest”, Las Krasnali czy „Punkt Obserwacyjny”. Dzięki dziecięcej kreatywności zamieni się w prawdziwy statek, a na siatce Easy-Climb 1 najmłodsi opanują z kolei podstawy wspinaczki. Bogaty wybór umożliwia tworzenie dowolnych konfiguracji. Korzystanie z urządzeń na placach zabaw dla dzieci jest intuicyjne – maluchy mogą stawiać sobie wyzwania, które następnie samodzielnie pokonają.

Urządzenia linowe na plac zabaw z pewnością okażą się fantastyczną atrakcją. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu za pomocą formularza lub pod numerem +48 71 325 75 40.