Siatki, słupy i blendy tenisowe na Wimbledonie

Siatki, słupy i blendy tenisowe na Wimbledonie

W naszej pracowitej fabryce Bridport produkujemy co roku blendy, słupki i siatki tenisowe na Wimbledon, i to od ponad 100 lat.

Siatki tenisowe które dostarczamy i instalujemy na kortach Wimbledonu są wykonane z specjalnie zaprojektowanego, odpornego na gnicie materiału. To sprawia że nasze siatki są niezwykle wytrzymałe i nie straszna jest im nawet brytyjska pogoda. 

Nasze blendy dla Wimbledonu są produkowane każdego roku, z szeregiem różnych mocowań i elementów. Nasz wykwalifikowany personel z fabryki w Dorset posiada lata doświadczenia w tworzeniu siatek na najwyższym poziomie dostarczanych na zawody na całym świecie.

Jako jeden z producentów najlepszych siatek tenistowych na świecie podtrzymujemy tradycyjne metody produkcji, dzięki czemu możemy dostarczyć niemal wszystkie wykończenia, dzięki czemu górna taśma może być wykonana z winylu, bawełny lub poliestru.

Słupy tenisowe wykonane są z amerykańskiego jesionu, wyposażone są w mosiężne płytki, mechanizmy oraz koła pasowe. Zostały docenione na całym świecie i używane są m.in. w All England Tennis Club, Queens Club czy International Tennis Hall of Fame & Museum.