1. Siatki budowlane
  2. Siatki budowlane
  3. Ogrodzenia placów budowy

Ogrodzenia placów budowy

Funkcjonalne tymczasowe ogrodzenia budowlane 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą tymczasowych ogrodzeń budowlanych dostępnych w naszym sklepie. Rozwiązania, które proponujemy należą do najpopularniejszych na rynku, jeśli chodzi o grodzenie placów budowy oraz różnego typu obiektów wielkopowierzchniowych. Przede wszystkim nasze ogrodzenia placu budowy z siatki są wyjątkowo łatwe w montażu. Ich rozstawienie nie wymaga wysokich kwalifikacji i nie zabiera wiele czasu.

Skutecznie zabezpieczają teren przed niepożądanymi osobami, a przy tym tworzą wizualną granicę. Posiadamy ogrodzenia tymczasowe budowy w różnych kolorach i rozmiarach. Dzięki temu klient może bez problemu dopasować produkt pod konkretne warunki. Wykonane z wysokiej jakości polietylenu ogrodzenie placu budowy odznacza się doskonałymi właściwościami odpornościowymi – jest niewrażliwe na działanie promieni UV oraz skrajne warunki pogodowe. Silne podmuchy wiatru także nie mają wpływu na funkcjonalność ogrodzenia budowlanego tymczasowego z siatki.

Posiadamy ogrodzenia budowlane o różnej gramaturze, z mniejszymi lub większymi oczkami. Ofertę uzupełniają słupki niezbędne do rozstawienia ogrodzeń wokół terenu budowy. Ogrodzenia budowlane tymczasowe z siatki są lekkie i mobilne. Umożliwiają szybki transport z miejsca na miejsce oraz ułatwiają magazynowanie. Ogrodzenia tymczasowe budowy można przewieźć niewielkim pojazdem.

Przepisy prawa jasno określają odległości, w których ogrodzenia placów budowy powinny być rozstawione. Ważne jest, aby w żadnym momencie nie stwarzały zagrożenia dla znajdujących się w pobliżu osób. Z tego też względu wybór odpowiedniego ogrodzenia budowlanego z siatki jest niezwykle istotny.

Ogrodzenia tymczasowe budowy – ekonomiczne rozwiązanie

Nasze ogrodzenie budowy stanowi znacznie lepszy wybór niż ciężkie, tradycyjne barierki lub płoty. Jego koszt jest mniejszy, po zakończeniu prac można je szybko zdemontować i przetransportować na kolejny plac. Co więcej, ogrodzenia budowlane tymczasowe z siatki występują w kilku kolorach. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią barwę przy składaniu zamówienia.

Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby klient otrzymał wysokogatunkowe ogrodzenie placu budowy. Wprowadziliśmy rygorystyczną politykę kontroli jakości, a wszystkie nasze wyroby poddajemy licznym testom. Parametry ogrodzeń budowlanych z siatki potwierdzone są załączonymi certyfikatami oraz atestami. Dostępne ogrodzenia budowlane obejmujemy pełną gwarancją.

Stany magazynowe ogrodzeń tymczasowych budowy utrzymujemy na wysokim poziomie, dzięki czemu możemy zagwarantować szybkie terminy realizacji i płynność dostaw. Zamówione ogrodzenie budowy dostarczymy w dowolne miejsce na terenie kraju.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z kosztami czy wykonaniem tymczasowych ogrodzeń budowy z siatki w niestandardowych wymiarach zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową. Udzielimy szczegółowych informacji na temat wszystkich dostępnych ogrodzeń budowy i pomożemy w dokonaniu wyboru.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania ogrodzenia budowy z siatki, które będzie spełniało Państwa oczekiwania.