1. Siatki przemysłowe
  2. Siatki przemysłowe
  3. Drabiny linowe

Drabiny linowe

Wytrzymałe drabiny linowe na wymiar

W asortymencie posiadamy atestowane drabiny linowe wykonane z lin polipropylenowych oraz ocynkowanych, ze szczeblami drewnianymi bądź aluminiowymi. Dostępne produkty odznaczają się znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi – drabiny linowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przetarcia czy rozerwania i skrajne warunki atmosferyczne. Każda znajdująca się w ofercie drabina linowa objęta jest pełną gwarancją, posiada atest oraz niezbędne certyfikaty.

Z drabin linowych korzystają fachowcy działający w różnych branżach i gałęziach przemysłu. Sprawdzą się one jako drabiny dachowe, przy pracach dekarskich oraz remontowo-budowlanych, a także podczas ewakuacji osób z terenu objętego pożarem. Drabiny linowe spotkać można również na placach zabaw jako elementy większych konstrukcji. Ich niewielka waga oraz mobilność umożliwiają łatwy transport i przenoszenie z miejsca na miejsce. Specyfika budowy sprawia, że drabina linowa zyskuje przewagę nad tradycyjną w wielu wymagających sytuacjach.

Drabiny linowe dopasowane do konkretnych zastosowań

Oferowane drabiny linowe dostępne są w wielu długościach. W wybranych produktach stosujemy linę Herkules ze stalowym rdzeniem, co znacznie poprawia wytrzymałość całej konstrukcji. Aluminiowe szczeble zakończone są zaślepkami z tworzywa sztucznego. Drabina linowa druciana jest w stanie udźwignąć 3 osoby jednocześnie, jej nośność wynosi 240 kg. W sprzedaży posiadamy model z oddzielaczem bądź bez. Wykorzystane w produkcji drabin linowych drewno jest starannie wyselekcjonowane, a następnie impregnowane, dzięki czemu może spełniać swoją funkcję przez długi czas. Każda drabina linowa wyposażona jest w stopnie o właściwościach antypoślizgowych, co umożliwia pracę w trudnych warunkach pogodowych.

Na podstronach produktowych zamieściliśmy dokładne opisy każdej znajdującej się w ofercie drabiny linowej. Podczas składania zamówienia klient może wybrać długość drabiny linowej, a w niektórych przypadkach również kolor liny. W przypadku niestandardowych wymagań prosimy o kontakt z biurem, omówimy wszystkie szczegóły.