1. Siatki przemysłowe
  2. Plandeki zabezpieczające ładunek
  3. Plandeki na przyczepki

Plandeki na przyczepki

Plandeki do przyczepki od HUCK

Wszystkie oferowane przez nas zabezpieczenia przyczep są odporne na działanie promieniowania ultrafioletowego. Wykonane z tkanin przepuszczających powietrze, dzięki czemu plandeki na przyczepki nie wybrzuszają się na silnym wietrze, który towarzyszy transportowi. W przypadku plandeki na przyczepkę od HUCK mogą Państwo wybierać spośród trzech wariantów przepuszczalności powietrza.

Plandeki na przyczepki - Producent

Oferujemy plandeki przepuszczające powietrze, przepuszczalne w 50-ciu procentach oraz plandeki na przyczepy cechujące się przepuszczalnością na poziomie 10%. Plandeki w standardowych wymiarach wykonane są z polietylenu w formie włókna, taśmy lub monofilamentu. Będac producentem oferujemy nie tylko duży wybór plandek przepuszczających powietrze, ale również popularnych akcesorii, takich jak klamry, uchwyty, linki naprężające- bez których mocowanie ładunku nie byłoby możliwe. Produkty przedstawione na tej stronie wyposażone są w gumową linkę napinającą o średnicy 6 mm. Plandeki na przyczepki posiadają wzmocnenie krawędziowe oraz oczka 16 mm umieszczone co 50 cm.

Plandeki na przyczepki na wymiar

Jesteśmy w stanie wyprodukować plandeki w dowolnym rozmiarze z materiałów takich jak PP, PE, HDPE, tkanina jutowa czy poliester.

W tym celu zapraszamy do kontaktu: 
+48 71 325 75 40 | biuro@huck.pl