1. Siatki przemysłowe
  2. Plandeki zabezpieczające ładunek

Plandeki zabezpieczające ładunek

Plandeki na ciężarówki, kontenery oraz przyczepy HUCK

Przedstawiamy Państwu szeroki asortyment plandek na ciężarówki, kontenery oraz przyczepy. W zależności od potrzeb, konkretna plandeka zabezpieczająca ładunek z naszej oferty może być wykonana z plastiku, polipropylenu, polietylenu a także tkaniny HDPE lub jutowej.

Jeśli chodzi o wymiary, standardowa plandeka na przyczepę HUCK posiada od 1,5 do 3,5 metrów szerokości, natomiast jej długość mieści się w przedziale 2,20 - 8,00 m. Dla klientów o bardziej nietypowych potrzebach posiadamy jednocześnie kilka propozycji plandek na kontenery, produkowanych na wymiar, zgodnie ze spersonalizowanymi wymaganiami.

Nasze plandeki na kontenery, oprócz dużego zróżnicowania asortymentowego, odznaczają się ponadto wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i intensywną eksploatację, zawdzięczaną m.in. dobrym gatunkowo materiałom, wzmocnieniami krawędziowymi oraz zgrzewanym szwom.

W przypadku plandeki na przyczepę od HUCK mogą Państwo wybierać spośród trzech wariantów przepuszczalności powietrza. Oferujemy plandeki przepuszczające powietrze, przepuszczalne w 50-ciu procentach oraz plandeki na przyczepy cechujące się przepuszczalnością na poziomie 10%.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi specyfikacjami poszczególnych plandek na kontenery, przyczepy i ciężarówki z naszej oferty.