1. Place zabaw
  2. Place zabaw
  3. Trampoliny ziemne

Trampoliny ziemne

Uznany producent trampolin ziemnych

Oferujemy szeroki wybór trampolin ziemnych o różnych wielkościach, do postawienia lub wbudowania w podłoże. Wszystkie produkty zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na wandalizm, co czyni je doskonałym wyposażeniem publicznych placów zabaw. Trampolina sprawia radość przede wszystkim dzieciom, ale dorośli także coraz częściej chętnie korzystają z tego przyrządu gimnastycznego. Jesteśmy doświadczonym producentem trampolin i doskonale wiemy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy i posiadają niezbędne atesty.

Trampoliny na place zabaw

Trampoliny ziemne można dziś spotkać na niemal każdym placu zabaw. Modele są coraz bardziej nowoczesne, a jednocześnie bezpieczniejsze dla najmłodszych. W naszym sklepie można zamówić trampoliny na plac zabaw, które odpowiadają wszystkim normom i przepisom prawnym związanym z tego typu produktami. To gwarantuje beztroską zabawę pozbawioną ryzyka.

Nasze produkty sprawdzą się również na prywatnych działkach. Trampoliny można bezproblemowo zamontować na przylegającym do domu podwórku. Z tego rozwiązania korzysta coraz więcej rodziców, którzy chcą zapewnić własnym dzieciom dobre miejsce do zabawy i ćwiczeń. Trampoliny dziecięce są sprawdzonym sposobem na rozładowanie młodzieńczej energii.

W asortymencie HUCK znajduje się także specjalna wersja przystosowana do dzieci zmagających się z niepełnosprawnością. Trampolina na plac zabaw Rolli posłuży dosłownie każdemu. Jej ramę można w dowolnym momencie podnieść lub obniżyć.

Wytrzymałe trampoliny ziemne

Powierzchnia do skakania trampolin dla dzieci została stworzona z elastycznych i trwałych materiałów. Dzięki temu pozostaje odporna także na akty wandalizmu, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza przy publicznych trampolinach na place zabaw. Zastosowane materiały umożliwiają skakanie w butach, przydatne zwłaszcza zimą.

Oprócz tego każda nasza trampolina dziecięca wyposażona jest w antypoślizgową matę, która minimalizuje ryzyko wypadków. W celu lepszej ochrony najmłodszych dodaliśmy wysokiej jakości panele zabezpieczające przed upadkiem. Trampoliny dla dzieci są więc nie tylko odpowiednio wytrzymałe, aby przetrwać długie lata intensywnej zabawy, ale również całkowicie bezpieczne przy prawidłowym użytkowaniu.

Konserwacja trampolin z naszej oferty jest niezwykle prosta. Ich konstrukcja umożliwia szybki demontaż paneli. Wyjęte elementy trampoliny na plac zabaw wystarczy oczyścić zwykłymi środkami higienicznymi. Istnieje również możliwość przewrócenia ich na drugą stronę.

Trampolina ziemna dostępna jest w różnych wymiarach. Na przykład rozmiary modelu Mini wynoszą zaledwie 1,75 x 1,75 m. Z kolei długość wersji Maximus sięga 9 m. Posiadamy także mniej standardowe wersje, np. trampolinę trójkątną (3 x 2,60 m) oraz okrągłą o średnicy 1,90 m. Każda trampolina dla dzieci posiada także szeroką strefę bezpieczeństwa. Jej wymiary wyszczególniliśmy przy opisie produktów.

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą trampolin ziemnych dla dzieci, a w przypadku pytań dotyczących asortymentu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.