1. Sport
  2. Siatki do siatkówki

Siatki do siatkówki

 

Napięta siatka dzieląca boisko na dwie połowy stanowi centralny element wyposażenia każdego miejsca przystosowanego do uprawiania siatkówki. Jest niezbędna dla tego sportu, dlatego musi spełniać najwyższe standardy, aby dobrze realizować swoje zadania podczas wymagających meczów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze specyfiki dyscypliny sportu, dlatego nasze siatki do siatkówki są idealnie dostosowane do potrzeb gry oraz jej zawodników. Tworzymy je zgodnie z normami ustalonymi przez FIVB, ale na życzenie klientów możemy wykonać także takie, które mają dowolne wymiary, aby pasowały do konkretnego terenu. Wykorzystujemy głównie polipropylen, który najlepiej sprawdza się w rożnych sytuacjach. Nadaje on siatkom dodatkowej elastyczności, amortyzującej siłę uderzającej w nią piłki, ale stanowi również dobrą ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych, zwłaszcza atmosferycznych. Ponadto produkujemy wersje przeznaczone do siatkówki plażowej. Do większości produktów można dobrać odpowiadający klientom kolor.

Nasze siatki są bardzo łatwe w montażu i nie wymagają żadnej specjalnej konserwacji. Oprócz tego proponujemy różnorodne akcesoria przydatne np. do wyznaczania pola gry, zapasowe linki czy blokady sznurka do siatki.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkie osoby zainteresowane kupnem profesjonalnie wykonanych siatek. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na pytania, a także zaproponujemy korzystne dla klientów rozwiązania.

Najlepsze siatki do siatkówki na rynku

Nasz asortyment obejmuje siatki, które można wykorzystać w różnych warunkach. Dla przykładu posiadamy siatki do gry w siatkówkę plażową i siatki turniejowe o wewnętrznym przeznaczeniu. Dodatkowo polecamy uwadze siatkę do siatkówki wykorzystującą system Dralo. Jest ona stworzona z ocynkowanej linki stalowej, posiada też zabezpieczenie w postaci taśmy o szerokości 160 mm. Dzięki temu siatka do piłki siatkowej Dralo wykazuje się zwiększoną odpornością na uderzenia i akty wandalizmu, co czyni ją najlepszym produktem dla publicznych ośrodków sportowych.

Siatki do siatkówki turniejowej spełniają wymagania Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej. Dotyczy to zarówno ich wymiarów, jak i wytycznych dotyczących linek naprężających czy punktów mocowania. Siatka do gry w siatkówkę turniejową przydaje się podczas meczów punktowanych lub rozgrywek ligowych. Szczególnej uwadze polecamy wersję Smash, wyposażoną w rolki zwrotne na obu końcach siatki, co pozwala równomiernie ją naprężyć oraz przesunąć w takim stanie do linii boiskowych.

Szkoły lub inne placówki organizujące różnorodne zajęcia sportowe mogą być zainteresowane siatkami do siatkówki z prostym, bezpiecznym i szybkim systemem montażu. Czas założenia tego typu linek sportowych nie przekracza jednej minuty. Wykonane są z polipropylenowej dzianiny, bez zbędnych dla ćwiczeń stalowych elementów i obrzeża. Siatka do siatkówki treningowej składa się w równie błyskawiczny sposób.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą siatek do siatkówki halowej!