1. Siatki sportowe
  2. Siatki do tenisa ziemnego

Siatki do tenisa ziemnego

Solidne siatki do tenisa

Oferujemy szeroki wybór siatek do tenisa ziemnego oraz akcesoriów montażowych, produktów do utrzymywania kortów w dobrym stanie, a także blend i elementów pozwalających wyznaczyć teren do gry. W asortymencie posiadamy zarówno siatki przeznaczone dla dzieci, jak i pełnowymiarowe warianty dla dorosłych. Spełniają one międzynarodowe normy ITF i mogą być używane przez profesjonalnych graczy. Ofertę uzupełniają siatki turniejowe do tenisa plażowego.

Siatka do tenisa ziemnego z reguły nie musi znosić działania dużych sił, ale powinna cechować się znakomitą odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Ma to duże znaczenie zwłaszcza podczas rozmaitych zawodów i turniejów. Nasze siatki wykonane są polipropylenu oraz polietylenu, co zapewnia im wysoką wytrzymałość. Świadczymy także usługę tworzenia napisów reklamowych na blendach przy użyciu druku odpornego na promieniowanie UV i deszcz. Sprzedawane siatki nie ulegają odkształceniom i doskonale amortyzują uderzenia piłki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Siatka do tenisa ziemnego od HUCK – najważniejsze atuty

Proponowane przez naszą firmę siatki do tenisa odznaczają się bardzo wysokimi parametrami fizycznymi. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, dysponują one podwyższoną ochroną na potencjalnie szkodliwe czynniki pogodowe, takie jak deszcz oraz intensywne nasłonecznienie. Ich elastyczna struktura doskonale znosi zderzenia z piłkami. Ponadto procesy produkcyjne zoptymalizowane na przestrzeni lat powodują, że asortyment naszych siatek do tenisa wciąż pozostaje relatywnie tanie.

Do poszczególnych proponowanych przez nas siatek do tenisa ziemnego zapewniamy także szeroki wybór akcesoriów dodatkowych, obejmujących m.in. linki napinające, zaczepy gruntowe, tulejki aluminiowe, podpórki teleskopowe, kółka nylonowe oraz taśmy okalające i regulacyjne.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami asortymentu.