1. Siatki przemysłowe
  2. Siatki na wymiar
  3. Siatki polipropylenowe

Siatki polipropylenowe

Siatki polipropylnowe o podwyższonej wytrzymałości

Nasze siatki polipropylenowe są obojętne fizjologicznie, odporne na warunki atmosferyczne oraz cechują się długim utrzymywaniem koloru. Posiadają niski wskaźnik absorbcji wody, dzięki czemu nie nabierają dużo masy podczas opadów deszczu. Ich kolejną zaletą jest łatwośc usuwania zabrudzeń - wystarczy wymyć je wodą pod ciśnieniem, u konkurencji brud wnika między sploty i domycie siatki jest problematyczne. 

Bezwezłowe siatki HUCK wykonane z polipropylenu znajdują całą masę różnych zastosowań, zarówno w sporcie jak i w przemyśle. Nie mają one ostrych krawędzi (co jest nagminne dla siatek powlekanych i metalowych) przez co zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Unikalna bezwęzłowa technika łączenia linek siatki zapewnia gładkość siatki, podwyższając odporność na zrywanie i przecieranie.

Oferujemy szeroki wybór siatek polipropylenowych na wymiar: różne rodzaje splotu, grubości, wielkości oczka czy koloru. Dostępne są również siatki PP w wersji trudnopalnej. Siatki PP są szyte na wymiar, dzięki czemu można je dopasować do każdego zadania. Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby wszystkie siatki były dopasowane, a ich montaż odbył się bezproblemowo. 

Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub zadzwoń: +48 71 325 75 40.

Filtr

Siatki polipropylenowe
  • Wykończenie
  • Średnica materiału
  • Rozmiar oczka
  • Kolor
  • Kształt oczka
Siatki poliestrowe Siatki z linki stalowej