1. Siatki przemysłowe
  2. Siatki zabezpieczające ładunek
  3. Siatki do bagażnika samochodów osobowych
HUCK
Siatka do bagażnika, z hakami (90 x 90 cm)

Siatka do bagażnika, z polipropylenu (90 x 90 cm)

Numer artykułu 860
Kształt oczka diagonalne
Rozmiar oczka 40 mm
Rozmiar 0,9 x 0,9 m
Średnica materiału 3 mm
Cena Jednostki
PLN 39,51
HUCK
Siatka do bagażnika, z elastanu (90 x 90 cm)

Siatka do bagażnika, z elastanu (90 x 90 cm)

Numer artykułu 884
Cena Jednostki
PLN 51,62
HUCK
Siatka do bagażnika, z elastanu (90 x 100 cm)

Siatka do bagażnika, z elastanu (90 x 100 cm)

Numer artykułu 875
Kształt oczka diagonalne
Rozmiar oczka 25 mm
Średnica materiału 3 mm
Cena Jednostki
PLN 51,62
HUCK
Elastyczna siatka, z zaczepami antypoślizgowymi (80 x 100 cm)

Elastyczna siatka, z zaczepami antypoślizgowymi (80 x 100 cm)

Numer artykułu 876
Kształt oczka diagonalne
Rozmiar oczka 18-20 mm
Średnica materiału 2 mm
Cena Jednostki
PLN 63,78
Przedstawia
4
z
4

Najlepsza siatka do bagażnika

Dobra siatka do bagażnika to taka, która pomimo intensywnego użytkowania wciąż zachowuje dobrą formę. Ważna jest wytrzymałość materiału, a także jakość wykonania. Nie można zapomnieć także o indywidualnych preferencjach. Siatka do bagażnika samochodu dopasowana do najważniejszych potrzeb sprawdzi się doskonale. W ofercie sklepu internetowego znajdziesz odpowiedni produkt. Niezależnie od tego, na którą siatkę się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że stawiasz na wysoką jakość. Każdy produkt dostępny w ofercie jest wykonany z wytrzymałego i solidnego materiału. Nasze siatki do bagażnika mogą spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

W ofercie sklepu znajdziesz także inne produkty, które ułatwiają transport przedmiotów. Dostępne są tutaj także specjalne plandeki, które ochronią auto podczas postoju. Jeśli chcesz zadbać o wygodne i bezpieczne przewożenie rzeczy i zależy Ci na tym, aby auto pozostawione na parkingu było chronione przed niekorzystnymi warunkami, jesteś w odpowiednim miejscu. Produkty są podzielone na czytelne kategorie, dzięki czemu zakupy online przebiegają wyjątkowo sprawnie.

Siatki do bagażnika – dlaczego warto?

Siatki do bagażnika samochodowego są bardzo popularne. Nie ma w tym nic dziwnego, korzystanie z takiego produktu niesie ze sobą wiele zalet. Dzięki niej wnętrze Twojego samochodu stanie się jeszcze praktyczniejsze. Dużą zaletą jest to, że siatka do bagażnika sprawdzi się zarówno w małych, jak i nieco większych autach. Taka siatka utrzymuje w jednym miejscu zawartość bagażnika. Dzięki temu wyjęcie bagażu nie sprawia trudności i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Ile razy zdarzyło Ci się przewozić rzeczy o różnych gabarytach i po dotarciu na miejsce odkryć, że są porozrzucane w różnych miejscach bagażnika? W takiej sytuacji rozpakowanie bagażu zajmuje więcej czasu. Siatka do bagażnika samochodu sprawia, że pakunki pozostają w jednym miejscu przez całą podróż.

Jest to szczególnie ważne, jeśli wybierasz się w daleką trasę i wiesz, że na niektórych odcinkach auto będzie poruszało się z większą prędkością.

Siatka do bagażnika przyda się nie tylko w dalekiej podróży. Warto korzystać z takiego produktu także na co dzień. Taka prosta rzecz pomoże Ci utrzymać porządek w bagażniku. Za pomocą siatki można zabezpieczyć wiele przedmiotów. Utrzyma w jednym miejscu zakupy spożywcze, napoje, plecaki wypełnione książkami i zeszytami, a także wiele innych rzeczy. Wykorzystanie siatki do bagażnika to świetna opcja niezależnie od tego, czy na co dzień pokonujesz samochodem długie, czy krótkie dystanse. Jeśli chcesz zadbać o porządek w bagażniku i cenisz sobie wygodne rozwiązania, taka siatka okaże się strzałem w dziesiątkę.

Siatka do bagażnika samochodu – jaką wybrać?

Najlepiej sprawdzi się ta siatka do bagażnika, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb. Zwróć uwagę na:

  • Model samochodu – jest to szczególnie ważne, jeśli jest konieczne zamontowanie siatki do bagażnika na małej powierzchni.
  • Rodzaj przedmiotów, które są najczęściej przewożone w aucie – dzięki temu będzie Ci łatwiej dostosować siatkę, która spełni dobrze oczekiwania. Jeśli na przykład chcesz przewozić niewielkie rzeczy, zwróć uwagę na elastyczną siatkę z zaczepami antypoślizgowymi.