1. Siatki przemysłowe
  2. Siatki zabezpieczające ładunek
  3. Siatki do palet
5 Wyniki
HUCK
Siatka elastyczna, do zabezpieczania palet (ø 1,8 mm)

Elastyczna siatka zabezpieczająca palety (oczko 20 mm)

Numer artykułu 3055-020
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar oczka 20 mm
Kształt oczka kwadratowe
Średnica materiału 1,8 mm
Cena Jednostki
PLN 74,11
HUCK
Siatka elastyczna, do zabezpieczania palet (ø 2,5 mm)

Elastyczna siatka zabezpieczająca palety (oczko 25 mm)

Numer artykułu 3156-025
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Średnica materiału 2,5 mm
Rozmiar oczka 25 mm
Cena Jednostki
PLN 146,84
HUCK
Siatka zabezpieczająca palety, z linką krawędziową

Siatka zabezpieczająca palety (oczko 100 mm)

Numer artykułu 2055-100
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar oczka 100 mm
Średnica materiału 3 mm
Cena Jednostki
PLN 145,46
HUCK
Siatka ochronna z linką krawędziową, do owijania palet

Siatka zabezpieczająca palety (oczko 45 mm)

Numer artykułu 2055-045
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar oczka 45 mm
Średnica materiału 3 mm
Cena Jednostki
PLN 198,30
HUCK
szara siatka ochronna

Siatka polipropylenowa (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 209-045
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar na wymiar
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar oczka 45 mm
Średnica materiału 3 mm
Wykonanie na krawędzi wzmocniony sznur ok. 5-7 mm
Waga 150 g/m²
Przedstawia
5
z
5

Najlepsza siatka do zabezpieczenia palet

Dobra siatka do owijania palet powinna być wytrzymała, a także dopasowana do indywidualnych oczekiwań. W sklepie internetowym Huck możesz znaleźć siatki wykonane z wytrzymałych i solidnych materiałów. Zwracamy uwagę także na jakość wykonania, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Warto także wspomnieć, że gama produktów jest szeroka. Dzięki temu niezależnie od tego, jakie masz wymagania, możesz znaleźć tutaj odpowiedni produkt. Ważne jest też to, że każda siatka do owijania palet dostępna w sklepie internetowym jest dokładnie opisana. W opisie produktu znajdziesz informacje dotyczące rozmiaru oczka, średnicy i rodzaju materiału, wagi produktu. Dokładny opis sprawia, że zakupy przebiegają wyjątkowo sprawnie, co docenią szczególnie osoby, lubiące wygodne rozwiązania. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i wybierz siatkę do zabezpieczenia palet, która spełni wszystkie najważniejsze wymagania.

Siatka do paletowania – na to zwróć uwagę

Jaka siatka do palet sprawdzi się najlepiej? Aby wybrać odpowiedni produkt, zwróć uwagę na najważniejsze aspekty:

  • Materiał – powinien być wytrzymały i jednocześnie na tyle elastyczny, aby owijanie pakunków nie sprawiało trudności. Świetnie sprawdza się siatka do paletowania z polipropylenu. Materiał jest odporny na wilgoć, cechuje się wysoką wytrzymałością na odkształcenia
  • Rozmiar oczka – w tym przypadku ważne są wymiary tego, co zamierzasz owinąć siatką. Nie wybieraj zbyt dużych oczek, aby produkty nie wypadały podczas przechowywania i transportu.
  • Wykonanie krawędzi – dużą popularnością cieszą się siatki ze wzmocnionym sznurem. Są bardzo solidne i mogą być wykorzystywane przez długi okres.

Siatka do paletowania ręcznego dostosowana do indywidualnych wymagań posłuży dobrze przez wiele lat. Wiemy, że poza jakością liczy się także cena. Właśnie dlatego staramy się przedstawić ofertę w czytelny sposób. Jak dowiedzieć się, jaki będzie koszt zamówienia? Wystarczy wybrać interesujący produkt i określić ilość. Cena pojawi się po prawej stronie. Niezależnie od tego, która siatka do zabezpieczania palet przypadnie Ci do gustu, możesz liczyć na dobry stosunek ceny do jakości.

Siatka do palet – profesjonalne doradztwo

Wciąż zastanawiasz się, jaka siatka do paletowania okaże się najlepsza? Pamiętaj, że możesz na nas liczyć. Działamy na rynku od wielu lat i mamy doświadczenie pozwalające zaoferować profesjonalne doradztwo. Dane kontaktowe znajdziesz na dole strony internetowej. Solidna siatka do owijania palet? Producent działający na rynku od wielu lat oferuje najlepsze rozwiązania.

Dobrze wiemy, że zarówno w domu, jak i w firmie przydają się różne siatki, plandeki i akcesoria. Staramy się zaproponować naszym klientom różnorodne produkty, aby mogli zamówić wszystko to, co potrzebne w jednym miejscu. Znajdziesz tutaj na przykład siatki budowlane, transportowe, siatki do paletowania. Producent Huck oferuje także produkty, które można wykorzystać w domu. Chcesz zabezpieczyć auto? Postaw na solidną plandekę na samochód. Szukasz sposobów na zachęcenie swojej pociechy do aktywności na dworze? Linowy plac zabaw może okazać się doskonałym rozwiązaniem.