1. Sport
  2. Siatki do badmintona

Siatki do badmintona

Profesjonalne siatki do badmintona

Nasze produkty wykorzystywane są na wielu amatorskich oraz profesjonalnych zawodach w całym kraju. Wszystkie siatki wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami i gwarantują bezpieczną grę. Polipropylen jest materiałem, który zachowuje swoje właściwości przez długi czas, dzięki czemu siatki nie odkształcają się i mogą być bardzo intensywnie użytkowane. Odpowiednia grubość oczek pozwala na zatrzymywanie lotek. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą siatek HUCK.

Siatka do badmintona – turniejowa i rekreacyjna

Badminton uchodzi za jedną z najszybszych dyscyplin olimpijskich, w związku z czym boisko powinno być przygotowane na silne uderzenia. Wytrzymała siatka do gry w badmintona stanowi zatem podstawę wyposażenia. Rozgrywki w popularną kometkę często odbywają się na różnego rodzaju terenie. Z tego względu wykonamy dla Państwa siatkę o długości dopasowanej do możliwości każdego boiska – halowego, plażowego, a także na przydomową działkę. W naszej ofercie znajdą Państwo również zgodną z obowiązującymi normami siatkę do gry w badmintona turniejowego. Wszystkie produkty zostały wytworzone z elastycznych oraz bezpiecznych materiałów, w tym trwałych włókien polipropylenowych.

Bez odpowiedniego osprzętu, siatka do badmintona może się odkształcać i utrudniać grę. Dlatego proponujemy również zestaw słupków do gry, niezbędnych do poprawnego montażu oraz szeroki wybór innych akcesoriów, takich jak linka napinająca siatkę do badmintona. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – w sklepie HUCK mogą Państwo skompletować cały zestaw do gry.