1. Sport
  2. Siatki do piłki ręcznej

Siatki do piłki ręcznej

Profesjonalne siatki do piłki ręcznej

Nasze siatki do piłki ręcznej spełniają wymagania normy DIN EN 749. Były wykorzystywane m.in. podczas Mistrzostw Świata w Piłce ręcznej 2007 w Niemczech oraz w 2011r. w Szwecji. Siatka do piłki ręcznej powinna cechować się wysoką trwałością oraz odpowiednim poziomem elastyczności, aby dobrze sprostała swojemu zadaniu. Właśnie tego rodzaju asortyment można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Dostępne są siatki o wymiarach zgodnych z oficjalnymi przepisami. Dużą zaletę stanowi wytrzymałość oczek, która przekłada się na dobrą amortyzację uderzeń piłki. Ponadto, cechuje je niewielka waga przekładająca się na łatwy i szybki montaż. W przypadku siatek na bramki do piłki ręcznej równie istotna jest odporność na ścieranie. Wszystkie nasze produkty wyróżnia najwyższy standard, dlatego okażą się idealnym wyborem do bramek treningowych oraz turniejowych. W asortymencie nie brakuje także wysokogatunkowych akcesoriów. 

Zróżnicowany wybór siatek do piłki ręcznej

Poszczególne siatki na bramki do piłki ręcznej mogą się od siebie nieco różnić. Popularne są szczególnie siatki o oczkach heksagonalnych, przypominające plaster miodu. Innym wyborem okażą się siatki bezwęzłowe. Co ważne, każdy model posiada odmienną średnicę oczek w siatce. Zazwyczaj wynosi ona od 3 mm do 5 mm. Ciekawą propozycję stanowią przy tym siatki dwukolorowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niezwykle rozbudowanym asortymentem, dostępnym na stronie internetowej. Siatki na bramki do piłki ręcznej to nie jedyne produkty, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Znajdują się tu wszystkie akcesoria potrzebne do rozegrania meczu piłki ręcznej i nie tylko, a co najważniejsze wyróżnia je najwyższa jakość.