1. Siatki przemysłowe
 2. Siatki zabezpieczające ładunek

Siatki zabezpieczające ładunek

Istnieją różne sposoby zabezpieczenia ładunków na pojazdach.

W miarę możliwości, ładunek powinien być zabezpieczony przy pomocy mocowania zatrzaskowego.

Jednak w niektórych przypadkach ładunek może składać się z kilku elementów o różnych rozmiarach, nie posiadających miejsc do zaczepienia pasów napinających.

Praktyczny sposób mocowania powinien cechować się możliwością zastosowania do różnego rodzaju ładunków, a jego obsługa nie powinna zajmować dużo czasu.

 

Siatki zabezpieczające ładunek:

 • Posiadają Certyfikat GS i są dostarczane z razem z odpowiednimi pasami napinającymi.
 • Mogą być stosowane do mocowania różnych rodzajów ładunków.
 • Mogą być stosowane łącznie z mocowaniem zatrzaskowym (mocowanie ukośne lub poprzeczne) lub mocowaniem opasaniem i są dostosowane do wszystkich rodzajów pojazdów.
 • Posiadają trwałe oznakowanie, są dostarczane ze szczegółową instrukcją użycia i mogą być konfigurowane indywidualnie.
 • Dostarczane w zestawie z odpowiednimi pasami napinającymi.

Siatki zabezpieczające ładunek podczas transportu

Ochronę przewożonego towaru zapewniają wyłącznie sprawdzone i wytrzymałe siatki. Jako producent gwarantujemy wysokie parametry oferowanych produktów.

W naszym sklepie znajdują się siatki zabezpieczające ładunek przeznaczone do różnych typów pojazdów. Można wymienić m.in.:

 • ciężarówki,
 • samochody z przyczepami,
 • pojazdy z kontenerami,
 • auta z dużymi bagażnikami,
 • pojazdy dostawcze.

Dostępne modele nadają się również dla zwykłych samochodów osobowych. Dzięki siatce do zabezpieczenia ładunku można bezpiecznie przewieźć wielkogabarytowe produkty ze sklepu, które nie mieszczą się w całości do bagażnika. Są więc przeznaczone także do codziennego użytku. Siatka zabezpieczająca ładunek jest prosta w użyciu, a jej montaż nie zajmuje dużo czasu.

Posiadamy siatki o różnych wymiarach i średnicy. Sprzedawane są na sztuki lub w konkretnych, wskazanych przez klientów rozmiarach.

Trwała i elastyczna siatka do zabezpieczenia ładunku

Aby osiągnąć odpowiednią wytrzymałość, nasze produkty tworzone są z wysokogatunkowych materiałów. Siatka zabezpieczająca ładunek wykonana z polipropylenu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i większości chemikaliów. To sprawia, że za jej pomocą można przewozić niemal dowolne towary.

Asortyment sklepu obejmuje także siatki zabezpieczające ładunek nylonowe. Zapewniają dodatkową ochronę, jeśli przymocuje się je do innej siatki. Siatka do zabezpieczania ładunku z siatką okrywającą wykazuje się dużą zdolnością mocowania – nawet do 800 daN.

Cechą charakterystyczną dostępnych siatek zabezpieczających ładunek jest również ich elastyczność. Duża rozciągliwość minimalizuje ryzyko uszkodzenia zarówno samej siatki, jak i transportowanych przedmiotów. Siatka do zabezpieczania ładunku posiada ponadto wzmocnione brzegi.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie HUCK tworzone są zgodnie z międzynarodowymi normami jakości.

Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom w zakresie akcesoriów do siatki zabezpieczającej ładunek, takim jak pasy mocujące czy ochraniacze krawędzi.