1. Siatki przemysłowe
 2. Siatki różnego zastosowania
 3. Siatki na plac zabaw
HUCK
Siatka ochronna (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Siatka polipropylenowa, sztywna (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 209S045
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar na wymiar
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar oczka 45 mm
Średnica materiału 3 mm
Cena m²
PLN 48,18
HUCK
Siatka na wewnętrzne place zabaw

Siatka polipropylenowa, trudnopalna (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 209F045
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar na wymiar
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar oczka 45 mm
Średnica materiału 3 mm
Wykonanie na krawędzi wzmocniony sznur ok. 5-7 mm
Waga 165 g/m²
Cena m²
PLN 48,18
HUCK
szara siatka ochronna

Siatka polipropylenowa (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 209-045
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar na wymiar
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar oczka 45 mm
Średnica materiału 3 mm
Wykonanie na krawędzi wzmocniony sznur ok. 5-7 mm
Waga 150 g/m²
Przedstawia
3
z
3

W naszej ofercie dostępna jest siatka na plac zabaw w ogromnej liczbie wariantów. Produkt ten gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi siatki na plac zabaw, do sprawdzenia dostępnych produktów, a także do skorzystania z oferty.

 

Czym jest siatka na plac zabaw?

Siatka na plac zabaw to specjalny rodzaj wyposażenia, który ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz rozwijanie umiejętności motorycznych dzieci. Tego typu siatki są zazwyczaj wykonane z trwałych, odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, takich jak polipropylen, co zapewnia ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

 

Jakie zalety ma siatka do placu zabaw?

Jakie zalety ma nasza siatka? Plac zabaw staje się dzięki niej znacznie bezpieczniejszym miejscem. Zapobiega ona bowiem wypadkom, na przykład poprzez ochronę dzieci przed upadkiem z wysokości. Jednocześnie siatki mogą wspomagać rozwój motoryczny, gdyż najmłodsi mogą próbować się po nich wspinać. Kolejnym atutem, który ma siatka na plac zabaw, jest łatwość jej konserwacji i trwałość. Wykonana jest bowiem z materiałów odpornych na trudne warunki atmosferyczne oraz na zużycie.

 

Siatki na plac zabaw — cena

Siatka do placu zabaw z naszej oferty zawsze dostępna jest w atrakcyjnej cenie. To zasługa uczciwej polityki cenowej, którą prowadzimy. Jeżeli zatem zdecydują się Państwo na zakup profesjonalnego zabezpieczenia, Państwa budżet absolutnie na tym nie ucierpi. Poszczególne produkty różnią się od siebie w kwestii ceny ze względu na między innymi ich właściwości. Warto przekonać się o tym samemu i sprawdzić, ile wyniesie zakup siatki na plac zabaw w Państwa przypadku.

 

Siatki ochronne na plac zabaw — dlaczego nasza oferta?

Nasza oferta siatek ochronnych na plac zabaw wyróżnia się na rynku dzięki połączeniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Mają Państwo pewność, że każda nasza siatka na plac zabaw spełnia rygorystyczne wymagania i przechodzi szczegółowe testy przed wprowadzeniem na rynek. To gwarantuje, że jest ona niezawodna i bezpieczna w każdych warunkach.

 

Oferujemy szeroką gamę siatek na plac zabaw, co umożliwia dopasowanie idealnego rozwiązania do specyficznych potrzeb i preferencji naszych klientów. Nasze siatki są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i konfiguracjach, co pozwala na stworzenie indywidualnie dostosowanego, atrakcyjnego i bezpiecznego miejsca do zabawy.

 

Dodatkowo nasza firma przykłada wielką wagę do profesjonalnego doradztwa. Nasi eksperci są zawsze gotowi pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania, zapewniając, że każda siatka do placu zabaw będzie w pełni dopasowana do indywidualnych wymagań i oczekiwań.

 

Klientów zachęcamy do kontaktu i korzystania z naszej oferty, zapewniając, że wybór naszych siatek na plac zabaw to inwestycja w bezpieczeństwo i rozwój dzieci, a także w trwałość i estetykę placu zabaw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i doświadczenia wysokiej jakości, jaką cechuje się nasza siatka na plac zabaw.

 

Czym jest siatka na wewnętrzny plac zabaw?

Siatka na wewnętrzny plac zabaw jest specjalnie zaprojektowanym systemem zabezpieczającym, który ma na celu ochronę użytkowników. W tym przypadku są to oczywiście małe dzieci. W związku ze swoją funkcją siatka zabezpieczająca na plac zabaw chroni najmłodszych między innymi przed upadkami oraz skaleczeniami. Jest to szczególnie istotne, gdyż najmłodsi często nie są w stanie racjonalnie ocenić konsekwencji swoich zachowań oraz potencjalnego ryzyka.

Siatka do wewnętrznego placu zabaw wykonana jest z najwyższej jakości tworzyw, takich jak choćby polipropylen, który jest wyjątkowo wytrzymały oraz elastyczny. Produkty wykonane z tego materiału cechują się bardzo wysokim poziomem odporności na działanie między innymi:

 

 • czynników atmosferycznych,
 • czynników mechanicznych,
 • szarpanie,
 • ciągnięcie,
 • długotrwałe obciążenie.

W sytuacji, gdy w Twoim koszyku zakupowym znajdzie się profesjonalna siatka, wewnętrzny plac zabaw, który zabezpieczysz, będzie gwarantował najmłodszym użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Jakie parametry ma siatka — plac zabaw?

Każda siatka na wewnętrzny plac zabaw wyróżnia się parametrami, na które warto zwrócić uwagę. Chodzi tutaj między innymi o:

 

 • rozmiar,
 • rozmiar oczka,
 • średnica materiału,
 • materiał wykonania oraz oczywiście
 • cena.

Jeżeli więc chcą Państwo, aby w miejscu, w którym bawią się dzieci, pojawiła się nowa siatka, plac zabaw był maksymalnie bezpieczny i jednocześnie doskonale się prezentował, zwróć uwagę na wszystkie wymienione wyżej aspekty. Rozmiar powinien być dopasowany przede wszystkim do specyficznych wymagań konkretnego miejsca. Rozmiar oczka jest kolejnym ważnym parametrem. W przypadku niektórych siatek rozmiar oczek może wpływać również na widoczność przez siatkę.