1. Siatki przemysłowe
 2. Siatki różnego zastosowania
 3. Siatka na wewnętrzny plac zabaw
HUCK
Siatka ochronna (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Siatka polipropylenowa, sztywna (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 209S045
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar na wymiar
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar oczka 45 mm
Średnica materiału 3 mm
Cena m²
PLN 48,18
HUCK
szara siatka ochronna

Siatka polipropylenowa (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 209-045
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar na wymiar
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar oczka 45 mm
Średnica materiału 3 mm
Wykonanie na krawędzi wzmocniony sznur ok. 5-7 mm
Waga 150 g/m²
HUCK
Siatka na wewnętrzne place zabaw

Siatka polipropylenowa, trudnopalna (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 209F045
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar na wymiar
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar oczka 45 mm
Średnica materiału 3 mm
Wykonanie na krawędzi wzmocniony sznur ok. 5-7 mm
Waga 165 g/m²
Cena m²
PLN 48,18
Przedstawia
3
z
3

W chwili obecnej prawie każde centrum handlowe posiada wydzielone miejsce do zabawy dla dzieci, a jego nieodzownym elementem są siatki zabepieczające. Czy jest to suchy basen z piłeczkami, czy stanowisko z trampoliną - w każdym przypadku do zabezpieczania tych miejsc stostuje się siatkę.

W miejscach, w których bawią się dzieci, najwyższy poziom bezpieczeństwa jest absolutnym priorytetem. Siatka do wewnętrznego placu zabaw znacząco redukuje ryzyko upadku lub skaleczenia. Oczywiście tylko wtedy, gdy jest odpowiednio wykonana. Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat naszej oferty.

 

Czym jest siatka na wewnętrzny plac zabaw?

Siatka na wewnętrzny plac zabaw jest specjalnie zaprojektowanym systemem zabezpieczającym, który ma na celu ochronę użytkowników. W tym przypadku są to oczywiście małe dzieci. W związku ze swoją funkcją siatka zabezpieczająca na plac zabaw chroni najmłodszych między innymi przed upadkami oraz skaleczeniami. Jest to szczególnie istotne, gdyż najmłodsi często nie są w stanie racjonalnie ocenić konsekwencji swoich zachowań oraz potencjalnego ryzyka.

Siatka do wewnętrznego placu zabaw wykonana jest z najwyższej jakości tworzyw, takich jak choćby polipropylen, który jest wyjątkowo wytrzymały oraz elastyczny. Produkty wykonane z tego materiału cechują się bardzo wysokim poziomem odporności na działanie między innymi:

 • czynników atmosferycznych,
 • czynników mechanicznych,
 • szarpanie,
 • ciągnięcie,
 • długotrwałe obciążenie.

W sytuacji, gdy w Twoim koszyku zakupowym znajdzie się profesjonalna siatka, wewnętrzny plac zabaw, który zabezpieczysz, będzie gwarantował najmłodszym użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Jakie parametry ma siatka — plac zabaw?

Każda siatka na wewnętrzny plac zabaw wyróżnia się parametrami, na które warto zwrócić uwagę. Chodzi tutaj między innymi o:

 • rozmiar,
 • rozmiar oczka,
 • średnica materiału,
 • materiał wykonania oraz oczywiście
 • cena.

Jeżeli więc chcą Państwo, aby w miejscu, w którym bawią się dzieci, pojawiła się nowa siatka, plac zabaw był maksymalnie bezpieczny i jednocześnie doskonale się prezentował, zwróć uwagę na wszystkie wymienione wyżej aspekty. Rozmiar powinien być dopasowany przede wszystkim do specyficznych wymagań konkretnego miejsca. Rozmiar oczka jest kolejnym ważnym parametrem. W przypadku niektórych siatek rozmiar oczek może wpływać również na widoczność przez siatkę.

 

Siatka zabezpieczająca na wewnętrzny plac zabaw — dlaczego my?

Siatka na plac wewnętrzny zabaw z naszej oferty gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników. Od wielu lat specjalizujemy się bowiem w produkcji wysokiej klasy wyrobów przeznaczonych do ochrony. Drugim argumentem, który może skłonić Państwa do skorzystania z naszej oferty, są atrakcyjne ceny wszystkich produktów. W związku z tym wysokiej klasy siatka na plac zabaw wcale nie obciąży mocno Państwa budżetu Zatrudnieni u nas pracownicy od lat wskazują klientom, która siatka przeznaczona na wewnętrzny plac zabaw jest najbardziej odpowiednia w konkretnych przypadkach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz do skorzystania z naszej oferty sprzedażowej.