1. Siatki przemysłowe
  2. Siatki różnego zastosowania
  3. Siatka na siano dla koni
HUCK
Siatka na siano w formie torby (Ø 3 mm, oczko 45 mm)

Torba na siano (ø 3 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 851
Cena Jednostki
PLN 40,59
HUCK
Siatki na siano w formie torby, z ocynkowanymi oczkami (oczko 100 mm)

Torba na siano, z ocynkowanymi oczkami (ø 4 mm, oczko 100 mm)

Numer artykułu 850
Kształt oczka diagonalne
Długość 1,10 m
Rozmiar oczka 100 mm
Średnica materiału 4 mm
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Cena Jednostki
PLN 40,59
HUCK
Siatka na siano w formie torby (Ø 4 mm, oczko 45 mm)

Torba na siano (ø 4 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 852
Cena Jednostki
PLN 46,36
HUCK

Siatka dla koni (ø 5 mm, oczko 60 mm)

Numer artykułu 212-060H
Materiał polipropylen
Średnica materiału 5 mm
Rozmiar oczka 30 mm
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar na wymiar
Cena m²
PLN 53,22
HUCK

Siatka dla koni (ø 5 mm, oczko 45 mm)

Numer artykułu 212-045H
Materiał polipropylen
Średnica materiału 5 mm
Rozmiar oczka 45 mm
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar na wymiar
Cena m²
PLN 49,52
HUCK

Siatka dla koni (ø 5 mm, oczko 30 mm)

Numer artykułu 212-030H
Materiał polipropylen
Średnica materiału 5 mm
Rozmiar oczka 30 mm
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar na wymiar
Cena m²
PLN 72,14
HUCK
Siatka na siano, sześciokątna (oczko 60 mm)

Siatka na siano, sześciokątna (oczko 60 mm)

Numer artykułu 8510-060
Kształt oczka kwadratowe
Średnica materiału 5 mm
Rozmiar 1.50 x 1.50 x 1.50 m
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Rozmiar oczka 60 mm
Rozmiar oczka 60 mm
Wykonanie na krawędzi wzmocniony sznur ok. 5-7 mm
Waga 300 g/m²
Cena Jednostki
PLN 772,70
HUCK
Siatka na siano, sześciokątna (oczko 45 mm)

Siatka na siano, sześciokątna (oczko 45 mm)

Numer artykułu 8510-045
Kształt oczka kwadratowe
Rozmiar oczka 45 mm
Średnica materiału 5 mm
Rozmiar 1,50 x 1,50 x 1,50 m
Materiał polipropylen wysokiej wytrzymałości, bezwęzłowy
Wykonanie na krawędzi wzmocniony sznur ok. 5-7 mm
Waga 400 g/m²
Cena Jednostki
PLN 883,09
Przedstawia
8
z
8

Wytrzymała siatka na siano dla koni

Karmienie zwierząt wymaga przygotowania wysokiej jakości materiałów, które są przede wszystkim bezpieczne. Podawanie paszy w torbie jest doskonałą opcją pod względem higienicznym, a także ekonomicznym. Siatka na siano powinna być przygotowana w taki sposób, aby koń nie był w stanie jej przegryźć. Dużą zaletą oferowanych przez nas karmideł jest technika wykonania splotów, dzięki której są praktycznie nierozerwalne. Wyprodukowane przez nas siatki na siano nie wchłaniają wilgoci. Umieszczając je na odpowiedniej wysokości, otrzymują Państwo gwarancję, że pasza się nie zabrudzi. Zawieszoną siatkę na siano warto wybrać dla zwierząt, które wymagają szczególnej troski — odpowiednio dopasowane karmidło może wydłużyć czas pobierania paszy tych chorych, jak również poprawiać jakość trawienia zdrowych zwierząt. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki zabezpieczające ładunek najlepsze do transportu oraz szeroki wybór siatek na siano idealnych do jego przechowywania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

 

Siatka na siano — dlaczego warto ją mieć?

Siatka na siano znacząco wydłuża czas jedzenia. W związku z tym możliwe jest, jak wspomnieliśmy, spokojne spożywania oraz trawienie. To szczególnie istotne dla zwierząt z nadwagą. Ponadto bezpieczne podawanie siana dla konia zmagającego się z alergiami oraz chorobami także wymaga posiadania tego produktu. Siatka do balotów pozwala wtedy na podanie paszy bez zabrudzenia jej. Dodatkowym atutem siatki na siano jest możliwość wygodnego transportowania go. W taki sposób jest ono jednocześnie zawsze dostępne dla zwierząt.

Siatka na siano dla konia duża pozwala także utrzymać porządek w stajni. Nie dojdzie bowiem do rozproszenia źdźbeł po boksie oraz po innych częściach pomieszczenia. Z uwagi na opisane zalety coraz większa liczba hodowców stwierdza, że siatka na siano jest odpowiednim wyrobem dla ich konia.

 

Siatka do balotów — jakie powinna spełnić kryteria?

Siatka na balot siana powinna przede wszystkim:

  • mieć oczka o odpowiednim rozmiarze,
  • być wykonana z przyjaznego zwierzęciu materiału,
  • być odporna na działanie czynników zewnętrznych.

Co to znaczy, że siatka na siano dla koni ma dopasowane rozmiarowo oczka? Przede wszystkim powinny one zabezpieczać paszę przed wypadaniem. Koń musi bowiem włożyć więcej wysiłku, aby dostać się do pożywienia. Tylko wtedy możliwe jest bowiem wydłużenie czasu przyjmowania pokarmu. Małe oczka redukują także do absolutnego minimum ryzyko, że koń zaplącze się w siatkę.

W sytuacji natomiast, gdy siatka do balotów ma zbyt duże oczka, siano jest mniej chronione. Zwiększa się także ryzyko zaplątania zwierzęcia. Pojawia się ryzyko takiego problemu zwłaszcza w sytuacji, gdy zwierzę ma żywy temperament. W związku z tym, jeśli interesuje Państwa siatka na siano dla konia, powinieneś podejść w sposób zrównoważony do wielkości oczek.

Materiał wykonania, z jakiego powinna być wykonana siatka na siano to często polipropylen. Takie bowiem tworzywo jest nietoksyczne oraz elastyczne. Jednocześnie cechuje się bardzo wysokim poziomem odporności na uszkodzenia mechaniczne, takie jak choćby pogryzienie oraz rozszarpanie. W związku z tym siatka na siano duża wykonana z wytrzymałego i bezwęzłowego polipropylenu jest często najlepszym rozwiązaniem.

 

Siatka na siano dla koni — dlaczego nasza oferta?

Podstawowym argumentem, który może przekonać Państwa do skorzystania z naszej oferty jest fakt, że każda siatka na siano dla koni została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Gwarantuje ona zatem wszystkim hodowcom oraz ich koniom bardzo wysoki poziom trwałości, a także maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Jednocześnie trzeba pamiętać, że każda siatka na siano jest dostępna w stosunkowo atrakcyjnej cenie. Tym samym nasi klienci nie muszą wydawać dużych kwot, kiedy wyposażają swoje zwierzęta w niezbędne dla nich produkty.

Siatka do balotów w naszej ofercie dostępna jest również w ogromnej liczbie wariantów. To kolejna zaleta robienia zakupów w naszym sklepie internetowym. Jeżeli więc mają Państwo zamiar starannie wyselekcjonować idealny produkty, Huck.pl jest idealnym do tego miejscem. W związku z tym śmiało dopasują Państwo między innymi: idealny rozmiar oczek, ich kształt, a także materiał wykonania. Wszystko po to, aby produkt był możliwie jak najlepiej dopasowany.

 

Siatki na siano — możliwość profesjonalnego wsparcia doradców

W sytuacji natomiast, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania bądź też wątpliwości dotyczące asortymentu, w każdej chwili można się z nami skontaktować. Od wielu lat jesteśmy obecni na branżowym rynku, a w związku z tym nasi doradcy mają ogromne doświadczenie. Serdecznie zapraszamy zatem zarówno do kontaktu z nami, jak i do bezpośredniego składania zamówień na naszej stronie internetowej.